INFORMACJA PRASOWA

Z tej okazji zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony i zapoznania się z jej zawartością.

Mamy nadzieję, że odmieniona strona LEM przypadnie Państwu do gustu.

Zapraszamy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Nie no super, szkoda tylko ze jesli ktos ma rozdzielczosc wyzsza niz 1024×768 to zajmuje ona srodkowy pasek ekranu i wije sie jak srajtasma. . .

  2. Jak już reklama w postaci niusa, to chociaż mogliście dać gdzieś w nim linka – bo musiałem wklepać ręcznie. A wszystkim się nie będzie chcieć. :>

  3. Strona wygląda jeszcze gorzej – i jeszcze mniej profesjonalnie niż ostatnio. Nie mogę jednak zarzucić jej złego „zaprojektowania” menu i poszczególnych stron. Łatwo znaleźć plan wydawniczy itp. Na stronach konkurencji zazwyczaj jest z tym problem ;p. Na temat sklepu LEMA wypowiadać się nie będę. Ceny są z kosmosu. Dodatek do Battlefied 1942 za 80zł? Swego czasu mogłem znaleźć cały pack (podstawka + dwa dodatki) za 30zł. . . PS: Linki w oświadczeniach prasowych mogłyby być „Klikalne”. Kopiuj–>Wklej jest troszkę męczące. A znalezienie linka w długich i nudnych notkach prasowych – graniczy z cudem. EDIT 1 & 2: http://www.lem. com.pl/pc-strategia/battlezone-. . . ml?cPage=0 Kiedyś była to bardzo przyjemna gra. Jeżeli mnie pamięć nie myli –> Rok 98/99. Spójrzcie na cenę :DSzkoda, że te produkty nie są już „dostępne” w sklepie ;p.

  4. Graficznie wygląda o wiele lepiej niż poprzednia strona, ale jest kilka błędów. Niektóre opisy gier mają zupełnie inna czcionkę no i czemu nie ma tytułu strony ? (<title></title> jest puste. . . )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here