Rockstar Games zachęca wszystkich graczy do aktywniejszej gry w trybie multiplayer w Grand Theft Auto IV. By to uskutecznić, twórcy ostatniego GTA sami pojawią się na serwerach rozgrywek wieloosobowych. Szansę na ustrzelenie producentów otrzymamy jeszcze dzisiaj, o godzinie czwartej czasu zachodniego (ok. 22 w Polsce). Autorzy będą obecni w multi przez trzy godziny. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu, tymczasem warto jeszcze przypomnieć, że za zabicie pracownika Rockstar można zdobyć osiągnięcie Let Sleeping Rockstars Lie, warte 10 Gamer Points.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  • Warto przypomnieć że Let Sleeping Rockstars Lie można zdobyć za ustrzelenie kogokolwiek 😉 no. . . tak przynajmniej było?

   Nie do końca. . . Zdaje się jest to „wirusowe” i dostaje się je także za zabicie kogoś, kto już zabił pracownika Rockstar 😉

   • Nie do końca. . . Zdaje się jest to „wirusowe” i dostaje się je także za zabicie kogoś, kto już zabił pracownika Rockstar 😉

    Tak było, ale potem musieli to naprawić. Takie achievementy były też w Brutal Legend i w Mercenaries 2. Tyle, że w Brutal Legend naprawdę można spotkać od czasu do czasu Tima Schaffera jako TimOfLegend.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here