Ten pojawił się na kanale YouTube polskiego oddziału Electronic Arts. Dzięki uprzejmości wydawcy możemy wam pokazać jak dokładnie będzie wyglądał jeden z kilku „etapów” w miejmy nadzieję rewolucyjnej (i rewelacyjnej) produkcji Elektroników. Klip ukazujący przedostatni krok w ewolucji naszych kreatur trwa dwie i pół minuty. Starym zwyczajem umieściliśmy go pod treścią naszego newsa. Obejrzyjcie więc jak wygląda cywilizacja stworzona przez kolorowe stwory. Przy okazji nie zapomnijcie oddać głosu w naszej sondzie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Scenografia jest prześwietna, ale oglądając ten filmik ma się wrażenie, że ta gra (przynajmniej na tym etapie cywilizacyjnym) nie różni się za bardzo niczym od innych RTSów. Czy przełom SPORE ma polegać tylko i wyłącznie na możliwościach modyfikowania gatunków?

    • Scenografia jest prześwietna, ale oglądając ten filmik ma się wrażenie, że ta gra (przynajmniej na tym etapie cywilizacyjnym) nie różni się za bardzo niczym od innych RTSów. Czy przełom SPORE ma polegać tylko i wyłącznie na możliwościach modyfikowania gatunków?

      Sam sie wlasnie dzis nad tym zastanawialem i takie niestety odnosze wrazenie. Co gorsza, po obejrzeniu kilku filmikow odnosze wrazenie, ze te elementy rts sa wyjatkowo uproszczone. Jakos nie kojarze, zeby developerzy specjalnie chwalili sie rozbudowana i wymagajaca rozgrywka, a to nie wrozy za dobrze.

  2. Jak dla mnie ten film w ogole mnie nie zachecil do kupna. Juz gry online w przegladarce typu Travian, Plemiona, Ogame prezentuja sie ciekawiej i bardziej zachecajaco. Ta gra to porazka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here