Wczoraj podawaliśmy listę pięciu Osiągnięć, za których odblokowanie wzbogacicie swoje konta o 250 punktów Gamerscore. Pochodzą one oczywiście z Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned – pierwszego ze słynnych dodatków do GTA IV, które mają uczynić wersję gry na Xboksa 360 wyjątkową. Już od 17 lutego będzie można pobrać go z Xbox Live Marketplace.

Rockstar w końcu ujawnił, ile przyjdzie nam za tę przyjemność zapłacić. Otóż cena przygód członka gangu motocyklistów The Lost, Johny'ego Klebitza to 1600 Microsoft Points (niecałe 20 euro). W sumie dosyć uczciwa, jeśli weźmiemy pod uwagę, że ilość misji, która ma się w niej znaleźć, równa będzie około jednej trzeciej tego, z czym mieliśmy do czynienia w podstawowej wersji najnowszego GTA. A chyba nie trzeba nikomu przypominać, że w porównaniu z większością dzisiejszych gier było tego całkiem sporo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Ponad 80 zł za Mission Pack. Podziękuję,nawet jeśli uwielbiam wersję podstawową. Marzy mi się żeby kiedyś wydali podstawkę wraz z dwoma dodatkami w wersji pudełkowej. Jak myślicie,to możliwe?

  2. Nie. The Lost and Damned to w ogóle jakiś osobny wątek, inny bohater. . . nie sądze, by wydali to kiedyś razem z podstawką.

  3. Muszę sprzedać swoje GTA 4 zanim wyjdzie dodatek, bo jeszcze nabierze mnie ochotka na kupno :o. Podstawka była długa i bardzo grywalna. Ale wydaje mi się, że miasto zostało już wyeksploatowane. Nie postawię tam nogi nigdy więcej!

  4. Dużo za dużo. Nie widzę powodu żeby kupować. Podstawka w pełnie mnie usatysfakcjonowała. Gdyby to był prawdziwy dodatek, nowe miasto itd. To wtedy jak najbardziej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here