Na początek smutna informacja – w grę Street Fighter IV na pewno nie zagramy w tym roku. Święta spędzimy zatem bez Chun-Li, Kena, Ryu i dzikiego Blanki przebranego za Mikołaja. Europejski oddział firmy Capcom podał do publicznej wiadomości, że SF IV w wersji na konsole Xbox 360 i Playstation 3 pojawi się w sprzedaży na Starym Kontynencie 20 stycznia przyszłego roku – trzy dni po amerykańskiej premierze. Warto przypomnieć, że kilka dni temu pisaliśmy o prawdopodobnych 25 postaciach dostępnych w grze. Niestety japoński gigant branży elektronicznej rozrywki nabrał wody w usta i o dacie premiery wersji na PC nawet się nie zająknął. Wielka szkoda.

.Początek przyszłego roku wygląda dla Capcomu bardzo różowo. Pojawi się Street Fighter i Bionic Commando, a na marzec zapowiedziano premierę piątej odsłony Resident Evil. Poniżej znajdziecie ostatni zwiastun z gry SF IV. Mistrz Gouken nadal potrafi nieźle dołożyć swoim uczniom.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. SF w starym dobrym stylu z pewna doza powiewu swiezosci. . . mi sie podoba coraz bardziej choc poczatkowo bylem nastawiony sceptycznie do przejscia w 3D 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here