Firma Electronic Arts zdradziła, że najnowsza odsłona wirtualnego futbolu amerykańskiego Madden NFL10 trafi do sklepów w sierpniu tego roku. Gra zostanie wydana na konsolach Playstation 3, PS2, PSP, Xbox 360 oraz Nintendo Wii. Oprócz uaktualnionych składów poszczególnych drużyn powinniśmy w niej zobaczyć nową technologię odpowiadającą za animację sportowców, nowe efekty graficzne i kilka usprawnień w sferze gameplayu. To wszystko zainteresuje zapewne tylko i wyłącznie wytrwałych fanów elektronicznej rozrywki. W Polsce raczej nie znajdziemy Madden NFL 10 na półce w najbliższym sklepie z grami ze względu na niewielkie zainteresowanie futbolem amerykańskim. Mimo to osoby śledzące sport udający prawdziwy futbol zachęcamy do rzucenia okiem na jedną jedyną fotkę z gry, którą pokazali Elektronicy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. typowo amerykański sport. uproszczone rugby. . . i jeszcze ta nazwa! raz na jakiś czas kopną tą piłkę i od razu football. . . popaprańcy. a żeby było śmieszniej to ludzie to kupują! i jeszcze w jakich ilościach! na x poszło grubo ponad 6 milionów! oczywiście najwięcej w ameryce, ale to chyba nikogo nie dziwi. ea to jednak ma patent na biznes. co rok wypuszczą taki tytuł, wprowadzą parę drobnych zmian i już milion seller murowany. . .

  2. piłka nożna najnudniejszy sport rodem z Europy, drugi po Hokeju w którym mają szansę małe, białe liliputy o ograniczonym ilorazie inteligencji. 90 minut bezsensownego biegania za zaszytym w świńskiej skórze balonem na idiotycznie dużej powierzchni boiska. Za kontakt fizyczny przewinienie, bramek jak na lekarstwo przez dwie długie połowy. Gra dla dziewczyn. Tak soccera widzi mój kuzyn z Kanady i cała Ameryka północna 😀

  3. co nie zmienia faktu, że nazwa dla ich flagowego sportu – amerykanów ze stanów – jest wyrazem najzwyklejszej głupoty, a w dodatku to podrobione rugby! za to futbol (amerykański) wymaga ogromnych pokładów inteligencji. . . dostajesz piłkę i biegniesz wymijając ludzi, którzy muszą cię zatrzymać – to jest dopiero wytężające szare komórki zajęcie. ;p ale ogólnie sport nie jest pod tym kątem wymagający, no chyba że szachy. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here