Do Las Vegas powrócimy szybciej niż się spodziewaliśmy. Dziś wydawca tego tytułu doniósł, iż grę w sklepach zobaczymy już w marcu przyszłego roku. Do informacji z początku tego miesiąca możemy dołożyć jeszcze kilka faktów. W podstawowej wersji R6 Vegas 2 zobaczymy trzynaście map przeznaczonych do zabawy w trybie multiplayer. Pojawią się także dwa nowe rodzaje zabawy w trybie adversarial. Poprawiony został system kreowania wieloosobowych starć. Zmienia się także coop. Teraz w dowolnej chwili kampanię singleplayer możemy zamienić w zabawę z przyjacielem. Wszystkie mapy zostały zaprojektowane w ten sposób, że nasi znajomi mogą dołączyć do zabawy kiedy tylko zechcą.

Jak zawsze programiści obiecują nam, że SI wroga będzie stała na niespotykanym dotąd poziomie. Przeciwnicy przejrzeli „Sztukę wojny” Sun Tzu i będą się posługiwali przeróżnymi manewrami, które w połączeniu z goglami termowizyjnymi, wzmacniaczami światła szczątkowego i tarczami sprawią, że namęczymy się zanim ich ubijemy. Nasz oddział oczywiście nie będzie bezbronny. W nasze ręce wpadnie jedenaście nowych rodzajów broni, nowy sprzęt i rodzaje kamuflażu. Samo miast ma być o wiele większe niż w poprzedniej części gry. Walczyć nie będziemy jedynie w kasynach.

Pomimo dołożenia kilku ciekawych elementów nam wciąż wydaje się, że ten tytuł to bardziej Vegas 1,5 a nie pełnoprawna kontynuacja gry. Mimo to z przyjemnością sprawdzimy dzieło Ubisoftu w akcji. Liczymy na to, że tym razem Tęcza Sześć dokończy misję, która zaczęła się w pierwszej części tej produkcji. Informacji tej towarzyszy króciutka zajawka gry. Link prowadzący do tego materiału znajdziecie pod treścią newsa.

Zajawka Rainbow Six Vegas 2

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. jak dla mnie marzec przyszłego roku (2009) to nie jest zbyt szybki dla gry któa wygląda tak samo jak poprzednia. . chyab ze autor miał na myśli obecny rok 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here