Podziwiamy odwagę firmy SEGA, która właśnie powiedziała kiedy dokładnie w sklepach zobaczymy najnowsze dzieło firmy tri-Ace. Resonance of Fate, bo o nim mowa, powinno wpaść w ręce amerykańskich graczy szesnastego marca tego roku. Data ta dotyczy zarówno Playstation 3 jak i na Xboxa 360, choć nie japoński wydawca nie powiedział czy tego samego dnia zobaczymy ten tytuł w Europie.

Wielbicielom gier jRPG na pewno w tej chwili ze zdumienia podniosła się brew – przecież tydzień wcześniej w USA zadebiutuje Final Fantasy XIII. Czy Resonance of Fate ma jakiekolwiek szanse w starciu z gigantem od „Kwadratowych”? Odpowiedź na to pytanie poznamy kiedy opublikowane zostaną wyniki sprzedaży obu gier.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. W Europie ma być chyba 26 marca (to niedługo powinno też być odkrzaczone demo). Kiedyś jak wychodził nowy fajnal i w tym samym czasie jakaś inna gra jRPG to ta druga była skazana na śmierć, ale teraz mamy inne czasy i sam FFXIII nie jest żadnym „ósmym cudem świata” więc nie specjalnie mnie dziwi fakt że praktycznie w tym samym czasie wyjdzie kilka gier jRPG.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here