Ok, nie jesteśmy do końca pewni czy bestie, które spotkamy w Shellshock 2 to zombiaki. Wiemy jednak, że w produkcji tej szukamy zaginionego żołnierza armii USA. Po odnalezieniu go okazuje się, że jest on zarażony tajemniczym, szybko rozprzestrzeniającym się wirusem. Jego nosiciele wpadają w szał i rzucają się na „świeże mięsko”. Nasi koledzy z oddziału szybko przekonają się, że wirus jest zabójczo skuteczny. Wszystko to dzieje się oczywiście w zielonym piekle – Wietnamie.

Osoby, którym podoba się skrócony opis fabuły Blood Trails powinny zajrzeć do dobrego sklepu z grami już trzynastego lutego. Tego dnia powinniśmy w nim znaleźć dzieło studia Rebellion (znanego chociażby z Rogue TroopeR) w wersji na peceta oraz konsole Playstation 3 i Xbox 360. Choć informacja prasowa odnosi się do daty premiery gry w Zjednoczonym Królestwie, to rodzimy dystrybutor tej pozycji zapewnia, że w sklepach zobaczymy ją tego samego dnia co nasi koledzy i koleżanki z Wielkiej Brytanii. No to czekamy do trzynastego, choć już teraz zapraszamy was do naszej galerii. Za kilka chwil znajdziecie w niej garść jeszcze ciepłych fotek z Shellshock 2: Blood Trails.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Czy to jest ten sam Rebellion który wydał kiedyś taki tytuł co się zwie Aliens vs Predator, gra po której do tej pory budzę się w środku nocy zlany zimnym potem i z krzykiem przerażenia na ustach?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here