Najpierw zagramy w SOCOM Confrontation. Sony potwierdziło datę premiery tego tytułu. W Europie wyznaczono ją na osiemnastego marca. Dzień później produkcja ta pojawi się na usłudze sieciowej japońskiej firmy. Pudełkowa wersja Confrontation powinna zawierać słuchawkę bluetooth, która jak dobrze wiemy przydaje się każdemu żołnierzowi na polu bitwy. Szkoda tylko, że na grę, którą wydano w Ameryce Północnej w zeszłym roku musieliśmy tyle czekać.

Podobnie jest zresztą w przypadku N+ na przenośne konsole Sony i Nintendo. Gra do tej pory była na nich dostępna jedynie w Ameryce Północnej. Atari zdradziło jednak, że już w kwietniu dotrze ona do Europy. Nowościami w kieszonkowej wersji tego tytułu są możliwość grania w trybie co-op, przekazywania dodatkowych plansz za pomocą łącza Wi-Fi oraz edytor umożliwiający tworzenie swoich własnych poziomów.

Ciekawe czy wydawcy gier kiedykolwiek przestaną testować cierpliwość mieszkańców „najważniejszego z Kontynentów”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. to jeszcze n+ nie wydali!! swoją drogą dobrze że w nie wydali tego w całej europie a nie tylko w Polsce, bo bym się poczuł jak w kraju trzeciego świata, a tak jestem pełnoprawnym europejczykiem:-)a co do gry, to jest świetna,bardzo trudna w późniejszych etapach,ale przez to daje dużo satysfakcji, można by powiedzieć że dla niej warto kupić psp,ale chyba nie,bo wersja na pc jest darmowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here