SEGA zostanie chyba wpisana do growej edycji Księgi Rekordów Guinnessa. Nie przypominamy sobie byśmy na jakąkolwiek grę musieli czekać tak długo jak na trzecią Yakuzę. Najlepsze w tym wszystkim jest jednak to, że kiedy dotrze ona do Europy, w Kraju Kwitnącej Wiśni będzie można kupić czwartą odsłonę tego tytułu.

Z informacji przekazanych przez Sony i firmę SEGA wynika, że Yakuza 3 na Starym Kontynencie zobaczymy w marcu przyszłego roku. Nie podano jednak dokładniejszej daty premiery tytułu wydanego na Playstation 3 na zasadach wyłączności. Tymczasem Yakuza 4 wpadnie w ręce naszych kolegów z Japonii już osiemnastego marca.

Wolimy się nie zastanawiać ile poczekamy na premierę czwartej części gry. Zamiast tego zachęcamy was do sprawdzenia fotek z Yakuza4, które na Valhalli wylądowały kilka chwil temu. Do tego newsa dołączamy także materiał filmowy promujący europejską wersję Yakuza 3. Mamy dla was także kilka fotek z tej pozycji. Za moment zobaczycie je obok tej wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Valkyrie Profile 2 Silmeria potrzebowała cały rok co by z US dotrzeć do Europy, więc to nic nowego (o White Knight Chronicles z litości nie wspomnę).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here