W dniu dzisiejszym rodzimy oddział firmy Electronic Arts przeprowadził prezentację gry Mass Effect. Niestety dużą część zdradzonych informacji, jak również planowane materiały, musimy zachować do 17 grudnia. Mamy jednak kilka ciekawostek. Przede wszystkim zmieni się aktor odpowiedzialny za polski głos męskiej wersji komandora Sheparda. Tym razem zatrudniono Łukasza Nowickiego, aktora grającego w Teatrze Ateneum w Warszawie. Miłośnicy seriali mogą kojarzyć go z gry w 39 i pół, Naznaczonym, Na Wspólnej czy (ekhem…) Grzeszni i Bogaci. Sonia Bohosiewicz (m.in. Wojna polsko-ruska) użyczy zaś głosu tajemniczej Obiekt Zero. Dwa kolejne nazwiska z polskiej obsady powinniśmy poznać w przeciągu przyszłych tygodni.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. A ja dodam, że nagraliśmy 30 minutowy – moim zdaniem bardzo ciekawy – wywiad z producentem Mass Effect 2. Osoby lubiące klimaty SF powinny z niego dowiedzieć się kilku interesujących rzeczy, które nasz rozmówca przemycił niejako „między wierszami”. Prawdopodobnie odkryliśmy też jedną z największych niespodzianek gry. Więcej o grze już za dziesięć dni.

  2. Ja się zastanawiam, jak w ogóle będzie z tłumaczeniem. ME1 na X360 było moim zdaniem rewelacyjnie zrobione, wszystkie teksty były przekonywujące. Tylko odpowiadał za to Microsoft. Czy EA tez sobie poradzi? Ja się lekko obawiam.

  3. Inny głos Sheparda? No bez jaj. . . to mi całkowicie zmieni klimat. To tak jakby zmienili lektora STALKERA na jakiegoś mało znanego. . . ;f Tak czekałem na tą grę, ale powoli się zniechęcam. Ja po prostu wszystko bardziej kojarzę z dźwięków niż z obrazów. .

    • Inny głos Sheparda? No bez jaj. . . to mi całkowicie zmieni klimat.

      Jej, chcę coś powiedzieć, naprowadzić temat na inny tor, ale nie mogę ;( 17 grudnia powiem co mi na sercu leży, najpewniej w jakimś felietonie 😛 ale z Krzyśkiem rozpracowaliśmy chyba jeden z elementów fabuły ;P

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here