Stanie się to prawdopodobnie pod koniec kwietnia albo na początku maja. W tym okresie w europejskich sklepach pojawią się zarówno Mario Kart Wii jak i Wii Fit. Na obie produkcje z całą pewnością czeka armia fanów i legion casuali, których zainteresuje trening przed telewizorem lub/i zabawne wyścigi.

W zestawie z Mario Kart Wii otrzymamy Wii Wheel czyli nowy kontroler – kierownicę. Oczywiście produkcją tą będzie można również sterować za pomocą wiilota a nawet pada z Gamecube'a. W dniu jej premiery rusza także nowy kanał na usłudze sieciowej Wielkiego N. Jest nim Mario Kart Channel. Znajdziemy w nim rankingi, czat i lobby dla gier sieciowych. W samej grze natomiast, co jest niespodzianką, pojawią się również motocykle. Wszystkie pojazdy sprawdzimy na 32 trasach i dziesięciu mapach dla trybu Battle. To wszystko i więcej już jedenastego kwietnia.

Dokładnie dwa tygodnie po premierze Mario Kart w sklepach pojawi się Wii Fit. Razem z tym tytułem dostaniemy specjalną „deskę” do ćwiczeń. Dzięki niej będziemy mogli spalić zbędne kilogramy, doskonale bawiąc się przed telewizorem. Na temat tej produkcji nie będziemy się teraz rozpisywali. Zamiast tego odeślemy was do zapowiedzi Wojtka Borowicza. Znajdziecie ją w innym miejscu na Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. W zestawie z Mario Kart Wii otrzymamy Wii Wheel czyli nowy kontroler – kierownicę.

    jaki nowy, Wii Wheel była dodawana do niektórych ścigałek już na starcie. . 😛

  2. dodawane były różne „kółka”, ale żadne z nich nie nazywało się „Wii Wheel” i żadne nie było oficjalnym produktem Nintendo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here