INFORMACJA PRASOWA

Zawodnicy, zarejestrowani do eliminacji Mistrzostw Polski FIFA 08 w Białymstoku poprzez stronę www.ea.pl, zmierzyli się na PlayStation®2 w nową odsłonę popularnej serii Electronic Arts – grę FIFA 08. Najlepszymi graczami okazali się: Cezary Gontarek, Krystian Bondaruk, Krystian Szymański, Mateusz Moroz, Paweł Mazuryk i Mariusz Kluczyk. Dołączyli oni do 12 graczy, którzy wygrali eliminacje w Krakowie i Szczecinie. Zwycięzcy do tej pory zrealizowanych turniejów spotkają się 25 listopada na Poznań Game Arena z finalistami eliminacji, które odbędą się jeszcze w Gdańsku, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu.

Na odwiedzających białostockie rozgrywki czekało wiele atrakcji. Specjalnie dla nich została stworzona strefa “Free Play” z konsolami PlayStation®2 i Xbox 360™. Uczestnicy zabawy mieli niepowtarzalną okazję zagrać na konsolach Xbox 360™ w polską wersję językową FIFA 08. Do przetestowania była również gra FIFA Manager 08. Ale to nie wszystko! Eliminacje w Białymstoku oglądali wyjątkowi goście. W sobotę klub odwiedzili Rodnei Francisco de Lima i Everton Antonio Pereira – obrońcy z Jagiellonii Białystok, natomiast niedzielnym rozgrywkom przypatrywali się: Dariusz Szpakowski oraz Jacek Chańko, Łukasz Nawotczyński, Marek Wasiluk, Ernest Konon i Jacek Markiewicz z Jagiellonii Białystok wraz z trenerem Arturem Płatkiem.

Kolejne eliminacje do finału Mistrzostw Polski FIFA 08 odbędą się 27-28 paździiernika w Gdańsku. Organizatorami rozgrywek są: Electronic Arts, EMPiK oraz największa polska strona o serii FIFA – Centrum FIFY. Patronat nad Mistrzostwami Polski FIFA 08 objął serwis SPORT.pl.

Kolejne rozgrywki:

Eliminacje:

27-28.10.2007 (sobota, niedziela) – Gdańsk, EMPiK, Centrum Handlowe Galeria Bałtycka
03-04.11.2007 (sobota, niedziela) – Warszawa, EMPiK, Junior
09-10.11.2007 (piątek, sobota) – Łódź, EMPiK, Centrum Handlowe Manufaktura
17-18.11.2007 (sobota, niedziela) – Wrocław, EMPiK, Centrum Handlowo-Rozrywkowe Pasaż Grunwaldzki
24.11.2007 (sobota – ostatnie eliminacje) – Poznań Game Arena

Finał:

25.11.2007 (niedziela) – Poznań Game Arena

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here