Praktycznie wszyscy w redakcji uwielbiamy grać w już wydane gry z serii Total War. Te niebezpieczne tytuły nie raz i nie dwa zmusiły nas do rozegrania „jeszcze jednej tury”, która oczywiście przeradzała się w zarwaną nockę. Podejrzewamy, że podobnie będzie z kolejną odsłoną tej produkcji – Empire: Total War.

Rodzimy dystrybutor nowego dzieła studia Creative Assembly zdradził na jakim pececie uruchomimy tę produkcję. Minimalne wymagania sprzętowe gry prezentują się następująco:

Procesor – 2,4GHz
Karta graficzna – obsługująca DX9, posiadająca przynajmniej 256 MB RAM
Pamięć RAM – 1GB (Windows XP), 2GB (Windows Vista)

Praktycznie każdy z nas powinien więc móc uruchomić ten tytuł na swoim komputerze. Szkoda tylko, że dane te są takie ogólnikowe i przy okazji nie zdradzono jaka maszyna poradzi sobie z grą w wysokiej rozdzielczości i efektami ustawionymi „na maksa”. Jeśli jednak otrzymamy tę informację, to natychmiast się nią podzielimy.

Już teraz wspominamy jednak o niezłej propozycji dla miłośników gier strategicznych. W sklepach czeka na nas Total War: Ery Wielkich Wojen. Jest to zestaw składający się z wszystkich gier z tytułowej serii. Znajdziemy w nim następujące pozycje – Shogun: Total War (z dodatkiem Mongol Invasion), Medieval: Total War (z dodatkiem Viking Invasion), Rome: Total War (z dodatkami Barbarian Invasion i Alexander) oraz Medieval II: Total War (z dodatkiem Królestwa). Całość wyceniono na 129,90 PLN. Radzimy jednak zastanowić się nad wydaniem gotówki na ten produkt. Po nabyciu tylu znakomitych gier możemy nagle zdać sobie sprawę z tego, że właśnie kończy się rok 2009 a my ani na chwilę nie odeszliśmy od komputera.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here