Zaczniemy od najważniejszej części informacji rozesłanej przez Konami Digital Entertainment GmbH (wiedzieliście, że firma ma tak długą nazwę?). Silent Hill 5 pojawi się w europejskich sklepach już pod koniec września tego roku w wersjach dla Xboxa 360 i Playstation 3. Gra otrzymała nowy podtytuł – Homecoming.

My ostatni raz baliśmy się powrotu do domu kiedy okazało się, że dwa miesiące uciekania ze szkoły, by grać w wersję demonstracyjną Tony Hawk's Pro Skater 2 spowodowały, iż możemy mieć na świadectwie oceną mierną z chemii. Od tamtego czasu wiele wody upłynęło w Wiśle, a my przypomnieliśmy sobie wzory chemiczne kwasu siarkowego, wody święconej (która zapewne przyda się w grze) i słynną, tajemną recepturę, kryjącą się pod nazwą „1410”.

Możemy więc w spokoju wypatrywać przygód nowego bohatera w świecie Silent Hill. Jest nim Alex Shepherd (daleki krewny Sheparda z Mass Effect), który spotka się i powalczy z wytworami umysłu japońskich speców od wszystkiego co w nazwie ma słowo „mrok”. Od was zależy czy przeżyjecie z nim ten elektroniczny horror. Chcielibyśmy się jednak dowiedzieć ilu z was trafi na ulice miasteczka Silent Hill. Dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. to ja się już doczekać nie mogę,wczoraj złożyłem zamówienie na condamed 2 oraz gta 4 więc może przejdę te gry do czasu pojawienia się Silent Hill. Uwielbiam tą serie oby była w klimacie 2 i 1 części.

  2. W zasadzie o jakość się nie obawiam. Każda część była tak niesamowicie grywalna i klimatyczna (no może 3 troszkę słabsza), że na wieść o piąteczce już zacieram szpony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here