Jeszcze nie opadły emocje po wczorajszym premierowym zwiastunie Mass Effect 2, a już przedstawiciele BioWare oferują nam kolejne rewelacje na temat gry i jej kontynuacji. Przede wszystkim pierwszymi informacjami na temat przybliżonej daty premiery ME3 podzielił się Casey Hudson. Patrząc na okres, w jakim tworzono „dwójkę”, można by założyć, iż część trzecią zobaczymy najwcześniej pod koniec 2012 roku. BioWare chce jednak, by gra weszła do sprzedaży w późnym 2011 lub w wczesnym 2012 r.

Do tego czasu firma postara się zająć graczy dodatkami typu DLC, których część ma być swoistym łącznikiem pomiędzy drugim i trzecim rozdziałem trylogii. Jak wiemy z wcześniejszych doniesień, za pobieranie rozszerzeń odpowiedzialna będzie usługa Cerberus Network, którą nabywcy nowych wersji ME2 uruchomią dzięki darmowym kodom dołączonym do pudełek. Kolejny właściciele sequela będą musieli zapłacić za dostęp niemałą sumkę – 15 dolarów lub 1200 Microsoft Points. Casey Hudson wspomniał także na temat długości Mass Effect 2. Na grę poświęcimy około 20-30 godzin, nie sprecyzował jednak czy wlicza w to wykonanie kompletu zadań pobocznych.

Choć po wczorajszym zwiastunie BioWare uspokoiło się z materiałami filmowymi, swój klip oferuje nam serwis GameTrailers. Jest to przegląd wydanych dotąd trailerów. Możecie go obejrzeć poniżej:

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here