Najpierw skupimy się jednak na wymaganiach sprzętowych ciekawie zapowiadającej się produkcji. Firma Electronic Arts ujawniła je w trakcie imprezy NVISION 09. O dziwo w żaden sposób nie można ich nazwać szokującymi. Warto jednak zaznaczyć, że są to „wstępne” wymagania sprzętowe. W niedalekiej przyszłości możemy więc doczekać się ich aktualizacji. Spójrzcie jednak jakiej maszyny będzie potrzebowali, by pobiegać Faith po mieście przyszłości.

System operacyjny: Windows XP albo Vista
Procesor: Pentium IV 2,4GHz albo Athlon 64 2800+
RAM: 1GB
Karta graficzna: Geforce 6xxx (256MB RAM albo ATI X1650 (lub HD2400)

Wygląda więc na to, że póki co posiadacze pecetów mogą spać spokojnie nie myśląc o inwestowaniu w swój sprzęt. Nasz news ucieszy też wielbicieli japońskiego superkomputera. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Mirror’s Edge zostanie wydany na zasadach czasowej wyłączności na Playstation 3. Ta wiadomość okazała się plotką. Mimo to Sony i Electronic Arts dogadali się i zawarli porozumienie, na mocy którego na Playstation Network zobaczymy mikrododatki do produkcji studia DiCE. Nie zostaną one udostępnione osobom grającym na pecetach i Xboxach 360. Czyżby EA chciało za dużo „martwych prezydentów” za wydanie gry w pierwszej kolejności na PS3 i Sony zadowoliło się dodatkami? Tego nie wiemy tak jak nie wiemy czym te dodatki będą. Kiedy jednak zdobędziemy jakieś informacje na ich temat na pewno napiszemy jeszcze jednego newsa, którego będziecie mogli przeczytać na Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

14 KOMENTARZE

  1. Myślałem że będą wyższe, bo grafika jest naprawdę ładna. Przynajmniej więcej osób będzie miało możliwość zagrania w tą grę. Pozostaje czekać na premierę.

  2. Zastanawiam się czy są to wymagania minimalne gdzie i tak będzie rwało i cięło, ale na takowych gra ruszy. A może. . . sam już nie wiem podają wymagania ja tu instaluje i okazuje się ze gra działa ale tak haczy, że pieniądze stracone pff o kant rozbić to całe testowanie.

  3. To z PEWNOSCIA wymagania minimalne. A czemu? Już wyjaśniam. X1650Pro Lub HD2400. Hd2400 ~ 8400GS ddr2. Takowego Geforce’a miałem (na zastępstwo, bo zepsułem przez przypadek normalną kartę, a musialem cos miec, bo nei mam integry). I jak ustawilem NFSU 1 na full detalach w 1280×1024 to się cieło, naprawdę :E Moglem grac na max, ale w 640×480. Grid na low w 640×480 jakos tez dawal radę. wiec to minimalne na pewno.

  4. Może posiadaczom PS3 by to zrekompensowało dodatki do GTA IV? Pewnie tak, ale jeżeli to będą dod. rozdziały a nie wdzianka dla bohaterki. Ja się cieszę, może to zdecyduje PS3/PC.

    • gra kojaży mi się z bieganieem po szpitalu jakąś super laska pielęgniarrką która lubi parkur. . .

      chyba przydaloby Ci sie przeczytac zapowiedz tego tytulu. .

  5. Bez względu na to czy to minimalne czy też nie, parę groszy muszę w kompa zainwestować. I zrobię to prawdopodobnie specjalnie dla tej gry jeśli nie będzie mnie stać na coś przyszłościowego. Cieszę się niezmiernie. Jeszcze tylko jakąś robotę trza znaleźć 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here