Targi E3 w Los Angeles nie rozpieszczają za bardzo pecetowych graczy. Prawdę mówiąc to moją uwagę zwrócił w sumie tylko Dragon Age. Lubię gry RPG, klimaty fantasy, a DA wyjdzie spod rąk prawdziwych mistrzów gatunku. Poniżej możecie obejrzeć materiał wideo prezentujący rozgrywkę w Dragon Age: Origins. Greg Zeschuk opowiada trochę o tym ciekawym tytule. Wielokrotnie przywołuje Baldur's Gate i wspomina o Knights of the Old Republic – co jest chyba najlepszym dowodem na to, że twórcy chcą zainteresować nową produkcją swoich największych i najwierniejszych fanów. W trzyminutowej prezentacji rozgrywki możemy obejrzeć sekwencję walki, rzucania czarów itd. Zeschuk wspomniał również, że Dragon Age pojawi się na konsolach, ale priorytetem jest wydanie gry na platformie PC.

Więcej o nowym tytule od Bioware pisaliśmy przedwczoraj. Teraz zapraszamy do filmowego materiału. Ja już szykuję misiurę, a z piwnicy wyciągam tarczę i stary topór (+4 do obrażeń). Czas złoić skórę przebrzydłym potworom.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Na tą gre czekam z niecierpliwością. . . Ech czy kiedyś będzie tak pięknie ,że dobre rpg ukażą się częściej niż raz na 6-12 miechow??? Oczywiście mam nadzieje ,że klimat baldursow bedzie bardziej wyczuwalny niż ykhm torment w masce zdrajcy. . . ale z drugiej strony bio chyba nigdy nie zawiodlo . (nie żeby maska była zła. . . )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here