Pisaliśmy już, że twórcy gry The Conduit chwalą się, że w ich produkcja wykorzystuje efekty, które do tej pory nie widzieli jeszcze posiadacze stacjonarnej konsoli Nintendo. Po prostu The Conduit ma być najbardziej zaawansowaną pod względem wizualnym grą na Wii. A wszystko to dzięki możliwościom zastosowanego silnika graficznego o nazwie Quantum3. Deweloperzy z High Voltage Software na targach Games Convention 2008 w Lipsku zaprezentowali nowy zwiastun prezentujący samą rozgrywkę. Trzeba przyznać, że The Conduit wygląda nad wyraz przyzwoicie – przynajmniej pod względem projektów broni i niektórych przeciwników. Same lokacje po których się poruszamy wyglądają jednak trochę ubogo. No, ale i tak na targach w Lipsku gra wywołała falę entuzjazmu.

The Conduit ma pojawić się na rynku w pierwszym kwartale przyszłego roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. grafa chyba trochę lepsza niż w Halo 1&2 jak na Wii o nieźle. Tylko ten fragment z kolumnami mi się ie podobał takie to wszystko sterylne jak w technologicznym demie.

  2. Dziwaczne troche jest chwalenie sie osiagnieciem jakichs graficznych fajerwerków na Wii. Oczywistym jest, ze ile by ekipa High Voltage Software z konsoli Nintendo nie wycisnęła, to The Conduit przy co ładniejszych grach z X360 i PS3 bedzie wygladal po prostu mizernie. . . wiec zamiast zajmować się grafiką, z którą i tak cudów przy tym sprzęcie zapewne nie zrobią, to mogliby raczej pochwalic sie co takiego ciekawego ma gameplay The Conduit. . . bo filmiki jakos wiele interesujacych patentów nie prezentują.

  3. gameplay jest zapewne nędzny dlatego porubuja zadziwić grafika na poziomie ps2 w czasach gdy na x360 i ps3 gry wyglądają bajecznie to oni próbują sprzedać podgrzanego kotleta.

  4. Mimo tego że jak na Wii to grafika jest całkiem fajna to jednak przecież to nie grafika i nie poziom technologiczny jest mocną stroną konsoli nintendo. Ta gra to kolejny klon gatunku który już chyba wielu osobom się przejadł. The Conduit mimo że gra wygląda dość dobrze jest po prostu uboga w porównaniu z tego typu grami na konkurencyjne konsole. Do tego wygląda na to że gameplay jest równie nudny jak u konkurencji więc moim zdaniem przebojem to ta gra nie będzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here