Wczoraj wieczorem w sieci pojawił się pierwszy konkretny zwiastun filmowy nowych wyścigów Gwiazdy Rocka. Klip nie jest długi (trwa niewiele ponad minutę), ale piękna pogoda za oknem w połączeniu z plikiem wideo powinna sprawić, że poczujecie się jak na wakacjach w Los Angeles. Starym zwyczajem zwiastun umieściliśmy pod treścią newsa. Włączcie go już teraz jeśli chcecie zobaczyć jak w akcji wypada tytuł, który ma szansę zostać nowym królem arcade’owych wyścigów. My póki co nie jesteśmy zachwyceni. Jakoś produkcja ta wyglądała o wiele lepiej na statycznych screenshotach. Ciekawe czy zgadzacie się z nami czy też znajdziecie w klipie coś, co was zachwyci. Dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Midnight Club to czyste szaleństwo, przymkne oko na grafikę jeśli gierka będzie trzymać stałą liczbę klatek. Bo nic tak nie wkurza przy tak ostrej zabawie jak szarpiącą animacja. Szpynda to przecież R*. . . do premiery będzie git, to wkońcu ich flagowy racer:DTa seria gameplayem dorównuje samemu Burnoutowi!

  2. Jakoś nie przemówił do mnie ten trailerek. Grafika tak jakby zbyt sterylna (wogóle jakiś dziwny design). Ale. . . nie samą grafiką człowiek żyje.

  3. A do mnie trailer przemówił- gra zapowiada się rewelacyjnie i nie oceniałbym jej jeszcze przez pryzmat grafiki. Chociaż ze sreenshotami to rzeczywiście troszkę przesadzili. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here