Koło Fortuny to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w historii telewizji. Narodził się w Stanach Zjednoczonych w 1975, a do naszego kraju trafił w roku 1992. Rodzime Koło Fortuny przyciągało przed ekrany telewizorów miliony telewidzów. Całe rodziny bawiły się w odgadywanie haseł, które po jednej literce odsłaniała kuso ubrana Magda Masny. Mistrzem ceremonii był Wojciech Pijanowski. Główna nagroda? Polonez Caro. Były także i gry – sam pamiętam chyba nielicencjonowaną odmianę „Koła” na 8-bitowe Atari. W naszym kraju popularność programu minęła, choć TVP 2 nadal emituje KF dwa razy w tygodniu (prowadzący – Krzysztof Tyniec). Tylko po co oglądać telewizję? Jeśli posiadacie konsolę Sony Playstation 3 to szykujcie się na oryginalne Wheel of Fortune, które powstaje dzięki współpracy SOE (Sony Online Entertainment) i Sony Pictures.

Gra będzie dystrybuowana poprzez usługę Playstation Network i umożliwi zabawę w sieci, tworzenie własnych awatarów – uczestników tego konsolowego teleturnieju, a rozgrywka ma toczyć się w 11 miastach Ameryki (stylizowane studia). Prezentowaliśmy już screeny z tej gry,a poniżej możecie obejrzeć jeszcze gorący, filmowy zwiastun.

Nas dziwi tylko jedno. Dlaczego Wheel of Fortune nie zostało w jakiś sposób zintegrowane z usługą Home? Czy awatary z Domu Playstation nie nadają się do gry firmowanej przez Sony?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here