Na zgniłym zachodzie, tam za wielką woda właśnie trafił do sklepu dodatek, a raczej DLC Undead Nightmare do gry Red Dead Redemption. Europa, a więc także Polska doświadczy inwazji Zombie pojutrze, 26 listopada. Ceny? Amerykanie zapłacić muszą 29.99 usd. Europejczycy będą musieli wysupłać 29.99 „ojro”. W naszym pięknym kraju cena ma oscylować w granicach 99 złotych. Co ujrzymy w pudełkowym wydaniu RDR:UN? Przede wszystkim singleplayerowy Undead Nightmare w którym John Marston będzie musiał rozwikłać zagadkę pojawienia się Zombie na Dzikim Zachodzie. Dodatkowo na płycie pojawią się dotychczas wydane w usłudze Playstation Network i Xbox Live dodatki do RDR – Outlaws to the End, Legends and Killers, Liars and Cheats.

Warto podkreślić, że Undead Nightmare jest tak zwanym dodatkiem „stand-alone”, a więc do zagrania nie wymaga płyty z pełnym Red Dead Redemption.

Naszą recenzję Undead Nightmare możecie przeczytać tutaj. Sami zdecydujcie, czy kilka godzin zabawy jest warte 99 pln. A poniżej mój kwadrans z Undead Nightmare zakończony zdobyciem konia-zombiaka.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here