Co tu dużo mówić klimatu, który wręcz tryska z tej produkcji może jej pozazdrościć przynajmniej kilka hollywoodzkich „hitów”. Tym razem znów zobaczymy sceny jakby żywcem przeniesione z filmu „Heat” z tą jednak różnicą, że to my a nie reżyser będziemy mieli wpływ na to, co się dzieje na ekranie. Po dużym sukcesie serii o Agencie 47 najprawdopodobniej nadchodzi chwila, gdy porządne gry akcji będą się kojarzyły z przygodami Kane'a i Lynch'a. Nie przegapcie tego materiału są w nim pościgi samochodowe, gangsterzy, wybuchy i strzelaniny – wszystko to, co tygrysy lubią najbardziej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Oj, oj, oj. . . Sluchac sie nie da ;)Tez mialem spadek zainteresowania ta pozycja, ale jak zobaczylem ostatnie filmiki z gameplayu, to naplulem sobie w brode, ze prosze siadac. To bedzie murowany hit. Nie mam juz teraz nawet cienia watpliwosci. Polecam obejrzec trzy ponizsze czesci jednego gameplayu: http://download. gametrailers. com/gt_vault/t_ka. . . t_h264. wmv http://download. gametrailers. com/gt_vault/t_ka. . . t_h264. wmv http://download. gametrailers. com/gt_vault/t_ka. . . t_h264. wmvZwroccie uwage, jak przyjemnie wydaje sie byc rozwiazana strzelanina. A fabula? Chyba najwiekszy atut tej pozycji.

  2. Tez mialem spadek zainteresowania ta pozycja, ale jak zobaczylem ostatnie filmiki z gameplayu, to naplulem sobie w brode, ze prosze siadac.

    Sciagnalem te z linkow co podales i najsmieszniejsze jest to, ze to wlasnie te filmy mialem na mysli piszac moj pierwszy post 😉 Jak widac kazdy widzi to samo inaczej no ale. . . „de gustibus non disputandum est”

  3. A to ciekawe 🙂 Faktycznie to kwestia gustu, ale mnie mocno takie klimaty pociągają. Niejednoznaczne postaci, wręcz antybohaterowie, bez słodzenia i moralizowania plus super rozwiązana akcja. Ciekawy jestem co tam wg. Ciebie tak żałośnie wyglądało. Jakiś czas temu też mi się wydawało, że ta gra jest jakaś sztywna i niedorobiona, ale teraz już się wyzbyłem tego wrażenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here