Ostatni raz o tym tytule pisaliśmy prawie rok temu. Od tamtej pory nie dowiedzieliśmy się niczego ciekawego na jego temat. Dziś Arkane Studios odpowiedzialne za Dark Messiah of Might and Magic powraca z nowym zwiastunem filmowym z tej produkcji. Klip trwający mniej więcej dziewięćdziesiąt sekund umożliwi nam zapoznanie się z elementami gameplayu The Crossing. Całość wygląda całkiem przyjemnie, choć wydaje nam się, że już go gdzieś widzieliśmy. Pomóżcie naszej biednej pamięci i rzućcie okiem na ten materiał filmowy. Starym zwyczajem umieściliśmy go na końcu tekstu. Przygotowaliśmy również link prowadzący do tego samego klipu w HD.

The Crossing – zwiastun filmowy w HD

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

 1. yyyyy, ktoś może mi wyjaśnić jak niby to ma działać?——————————————Klik ajcie w reklamy Google, w ten sposób pomagacie finansowo Valhalli.

  • yyyyy, ktoś może mi wyjaśnić jak niby to ma działać?

   Grając w singla będziesz napotykał „NPCów”, którzy grają w MP i odwrotnie. Chyba.

 2. Gdybyś nie klikał tylko w reklamy googla a od czasu do czasu w linki, które pojawiają się w tekscie, to już byś wiedział więcej 😉

  • Gdybyś nie klikał tylko w reklamy googla a od czasu do czasu w linki, które pojawiają się w tekscie, to już byś wiedział więcej 😉

   No coś ty? Teksty na googlu są ostatnio najciekawszą merytorycznie składową V. ;]——————————————Klik ajcie w reklamy Google, w ten sposób pomagacie finansowo Valhalli.

 3. czyli co Assassins Creed połączony z Crysiss +noże Baraki ze Street Fightera +CS +COD. . . oj za dużo tego a może się okaże strzałem w 10-tke 🙂 ?

 4. Pomysl jest naprawde swietny, ciekawe tylko czy w ogole to bedzie grywalne? Mam nadzieje, ze tak, bo w sumie juz od dawna marzy mi sie taki sposob rozgrywki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here