Zdaje się, że kanał wideo „live” do Video Game Awards 2010 ma awarię. Cóż! W takim razie pierwsza porcja zwiastunów. Na pierwszy ogień Thor, trzeci Mass Effect oraz to co ucieszyło mnie najbardziej, czyli piąta odsłona serii The Elder Scrolls. Oj będzie w co grać w nadchodzącym wielkimi krokami roku 2011. Tylko ten Thor jakiś taki nie bardzo. Ja rozumiem, że będzie film i w ogóle, ale do God of War 3 to raczej nie podskoczy.

Jest jeszcze nowy Mortal Kombat z gościnnym występem Kratosa. Biedny Spartiata pokonał bogów olimpijskich, ale czy udźwignie na swoich barkach grę, która triumfy święciła w latach 90? Tak, narażę się fanom. Jeszcze chwila i zrobią mi Fatality…

No, a teraz już sobie oglądajcie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

 1. Ciekawe jaki bedzie nowy Elder Scrolls, ale pewnie troche monotonny jak poprzednie czesci. ME3 od strony rozgrywki tez pewnie nie zachwyci, ale pewnie bedzie mozna zagrac. A ten Thor i Mortal to porazka maksymalna.

 2. no nareszcie nowy TES ( oby był taki jak SI albo morek a nie jak oblivion)@zielonykaczuch, malkontencisz aż oczy szczypią :)raptem na rok trzy gry które będą pełnokrwistymi rpg i prawdopodobnie warto bedzie w nie zagrać (TES, Wiesiek i Dx3)

  • Skyrim północne klimaty, góry itd nieeeeeeeeeeeeeeee nieeeeeeeeeeeee nieeee

   łącze się w bólu, Black March albo Elsweyr byłyby lepsiejsze

  • Skyrim północne klimaty, góry itd nieeeeeeeeeeeeeeee nieeeeeeeeeeeee nieeee

   Boskie sa północne klimaty. A już nordyckie klimaty sa jeszcze bardziej boskie. Już oczami wyobraźni widzę te górskie ścieżki pomiędzy szczytami w których można się poruszać (2/3 terenu Skyrim pokrywają wyżyny i góry). Może dzięki temu teren gry będzie ze dwa razy większy niż w Oblivionie i dorówna temu z Morrowindzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here