Czyżby japońska SEGA wymieniła tytuł, o którym nie wiedzieliśmy praktycznie niczego (Aliens RPG) na zapowiedzianą wczoraj, trzecią część Aliens vs Predator? Jest jeszcze za wcześnie by uznać to za pewną wiadomość. Na ten temat plotkuje jednak serwis Kotaku, powołując się na jak zwykle tajemniczych informatorów.

Zdaniem redakcji tegoż studio Obsidian musiało przerwać prace nad swoją nową produkcją, a przy okazji zwolnić około dwudziestu pracowników. Aliens RPG miało być pokazywane na tegorocznych targach E3 i konwencie komiksu w Nowym Jorku. Druga z wymienionych imprez już się zakończyła a gry zmierzającej na PC, Playstation 3 i Xboxa 360 na niej nie pokazano.

Musimy więc czekać na rozwój wydarzeń ponieważ ani japoński wydawca ani studio Obsidian nie skomentowało tej informacji. Przypominamy wam jednak, że to nie pierwsze problemy gier spod znaku Aliens, które zamierza wydać SEGA. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Colonial Marines zostanie wydane na początku tego roku. Wszystko wskazywało więc na to, że tytuł ten zostanie wypchnięty za drzwi. Jednocześnie mówiono o porzuceniu trybu single player w tej pozycji. Od tego czasu jego datę premiery przełożono jednak na czwarty kwartał tego roku.

Może wy potraficie wytłumaczyć wikingom dlaczego wokół tak wybornie zapowiadających się tytułów, korzystających ze sprawdzonej licencji, zrobiło się takie zamieszanie? Swoje (nawet najbardziej niestworzone) teorie możecie spisać pod treścią naszego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. No jak to ‚dla czego’. Jakiś alien wymkął się spod kontroli i rozniósł połowę studia w strzępy. (tą programującą częśc studia – developerow :D). Za pewne nie podobały mu się niektóre pomysły które developerzy chcieli umieścić w grze. Później przyleciał Predator i zaczeło się polowanie na biednego obecgo. Na tym etpaie w pył obróciła się druga część studia, ta materialna, biurka, sprzęt. . no pół budynku wyparowało. . . I stąd te problemy 😀

  2. Posiedzieli w nocy na zebraniu i stwierdzili nieeee, RPG i Alien. Nie, ludzie tego nie kupią w tylu milionach egzemplarzy co byśmy chcieli. Chodźmy lepiej zrobić jakąś strzelaninę albo co innego?

  3. Huh. . . taki obcy z poziomami doswiadczenia, zlozonym systemem walki, gunami, tworzeniem postaci i zlozonymi dialogami? Ze jak? Jakos totalnie tego nie widze. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here