Na oficjalnych stronach internetowych Sony pojawiło się ogłoszenie mówiące, iż firma chce zatrudnić nowych pracowników. Mają oni dołączyć do zespołu, który stworzył God of War. Dwie wolne pozycje zostaną obsadzone przez senior technical artist oraz senior designera. Będą oni pracowali nad grą ze scenami walki. Czy tym samym japońska firma potwierdza rozpoczęcie prac na God of War 3 czy też zespół ten dostarczy nam nową, miejmy nadzieję rewelacyjną pozycję? Aby się tego dowiedzieć będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość. Nie ukrywamy jednak, że chętnie sprawdzilibyśmy moc PS3 wcielając się raz jeszcze w Kratosa w pełnym HD.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Muszę sie wypowiedzieć na ten temat z wiadomych przyczyn :). Z jednej strony dobrze, że Sony rekrutuje tych tzw. ,,nowych kreatywnych”. Mogą oni wprowadzić wiele zmian( dobrych zmian ). Jednak z drugiej strony gra może stracić klimat jak wtrącą sie do jej roboty nowi pracownicy. Miejmy jednak nadzieje, że zmiany będą korzystne bo ta gra to wielkie dzieło SCEA, które przynosi im niewyobrażalne zyski i daje radochę wielu graczom (w tym mnie:).

  2. Nie ukrywamy jednak, że chętnie sprawdzilibyśmy moc PS3 wcielając się raz jeszcze w Kratosa w pełnym HD. A kto by nie chciał:). Tak czy siak pewne jest już od jakiegoś czasu, że God of War 3 powstanie, ale cytuję jednego z twórców GoW1 i 2:”Jeszcze nie teraz.

  3. Może wreszcie moc PS3 sprawi, że gra będzie trzymała naprawdę równy poziom graficzny, bo w 1 i 2, z powodu archaicznej architektury PS2 developer musiał ratować się różnymi sztuczkami jak „mocne” filtry czy spore oddalenie od kamery w czasie szybszych akcji, dzięki czemu nie było widać rozjeżdżających sie tekstur i kanciastych postaci, ale czasem powodowało to, że Kratos był wielkości pyłku. . . , z kolei przy dużych zbliżeniach wychodziła „cała prawda” o grafice i też nie było zbyt fajnie, więc liczę, że GoW3 pozbędzie się wad poprzedników. Byleby nie zastosowali możliwości SIXAXISa, bo jakoś nie wyobrażam sobie w tej grze sensorów wychyłu;)

  4. Czekam aż ktoś zdumiony ogłosi, że będzie Gears of War 2. Kto by się spodziewał, że ktoś będzie chciał zrobić sequel hitowej gry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here