Niedawno pisaliśmy o plotce, która mówiła, że Overlord może trafić w ręce graczy w formie niedokończonego produktu. Nie wiemy jeszcze czy ta informacja się potwierdzi choć liczymy, że będzie to gra stojąca na poziomie a przede wszystkim ukończona.

Czekając na jej premierę znaleźliśmy informacje na temat kilku trybów wieloosobowych, które znajdziemy w pełnej wersji tego produktu. Wiemy, że będzie to między innymi klasyczny deathmatch, któremu towarzyszyć będą Plunder Challenge (dwóch graczy okrada wioskę, kto wyniesie więcej kosztowności, ten wygrywa) oraz tryb kooperacyjny. W tym ostatnim, dwóch Overlordów będzie się broniło przed atakami coraz większych grup przeciwników.

Dodatki pojawiające się na Xbox Live najprawdopodobniej będą nowymi mapami dla trybu multiplayer, nowymi kreaturami oraz scenariuszami dla samotnego gracza. Ich ceny i daty premiery póki co nie znamy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. O kurczę ! super, fajnie to wygląda na obrazkach :). Ciekawe czy będzie tak dobry jak DK. Szkoda, że nic nie słychać o planowanej produkcji DK3 :/.

  2. Fakt gierka może być naprawdę dobra byleby tylko jeszcze była wydana na PS3:P Bo na moim PC to już pewnie nie da rady zadziałać pływająco 😛 Co do DK3 to z artykułu można się doczytać że Overlord to tak jakby kontynuacja DK3 tylko wiadomo pomysł trochę zmieniony DK2 było grywalne i fajne, ale po co odświeżać stare dobre gry. Co w nich dodasz? Lepsza grafa więcej postaci opcji? Czy nie lepiej skosztować jakiegoś nowego tworu opartego o niezłą produkcję? 😉 Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here