Druga odsłona kosmicznego RPGa ze studia BioWare zaczęła podbijać listy growych przebojów, a jego autorzy już mówią o swoich kolejnych projektach. Współzałożyciel studia – Ray Muzyka – rozmawiał z czytelnikami Eurogamera, którzy pytali go o wiele mniej lub bardziej interesujących rzeczy.

Jedno z pytań dotyczyło planów BioWare na tegoroczne E3. Wielbiciel gier chciał wiedzieć czy firma zamierza zapowiedzieć jakieś gry w trakcie targów. Muzyka odpowiedział na to pytanie krótkim „Tak!”. Boss kanadyjskiego studia nie zdradził jednak co konkretnie zobaczymy w trakcie imprezy. Chwilę wcześniej zaznaczył jednak, że jego firma pracuje nad grami zmierzającymi na Playstation 3.

Osoby bawiące się przy japońskim superkomputerze wciąż mogą więc żyć nadzieją, że jeden z najlepszych tytułów na Xboxa 360 zawita również na ich konsolę. Mocno po czasie (co przestało już chyba kogokolwiek dziwić), ale zawsze. Istnieje jednak szansa, że BioWare pracuje jednak nad innym tytułem. Jakiś czas temu plotkowaliśmy na temat możliwości wskrzeszenia Jade Empire. A może za te kilka miesięcy usłyszymy zapowiedź całkowicie nowej własności intelektualnej albo jakiejś strzelanki ? Czas pokaże. Wikingowie już teraz mogą jednak plotkować na temat planów BioWare i możliwości przeniesienia Mass Effect na Playstation 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Może być z dużej chmury mały deszcz – nie zdziwię się jak pokażą dodatek do Dragon Age i DLC do nowego Mass Effect 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here