Star Wars Galaxies: Complete stworzony został z myślą o fanach Gwiezdnych Wojen, którzy nie mieli okazji ani zbytniej ochoty do wydawania pieniędzy na grę Sony. Teraz na jednym dysku DVD otrzymają podstawową grę oraz wszystkie dodatki: Jump to Lightspeed, Rage of the Wookiees i Trials of Obi-Wan.

Poza rozszerzeniami, autorzy dorzucili kilka bonusów – pojazd AT-RT do szybkiego przemieszczania, wywiady z twórcami, szkice oraz rozmaite szpargały stworzone przez graczy.

Cena? W cywilizowanych krajach 29.99 USD. W Zambalumbii? Nie wiadomo, czy w ogóle.

Star Wars Galaxies to kontrowersyjna pozycja. Już przed premierą na jej temat głos zabierało wielu ludzi, najczęściej fanów uniwersum Gwiezdnych Wojen, nie zadowolonych z szeregu rozwiązań. Również po premierze dochodziło do buntu graczy, najczęściej w wyniku wprowadzania przez Sony zmian do rozgrywki bez konsultacji.

Wielu graczy ciągle uważa, że Star Wars Galaxies to w gruncie rzeczy beta, czyli nieskończona gra. Sony krytykowane jest za zbyt częste ignorowanie głosu graczy. Wydana kompilacja najpewniej nie wzbudzi kontrowersji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here