[INFORMACJA PRASOWA] Dzień po premierze polskiej wersji językowej, 31 marca br., fani gry Command & Conquer 3 Wojny o Tyberium spotkają się w Multikinie na warszawskim Ursynowie, a następnie w dwóch w innych Multikinach: w Poznaniu – 14 kwietnia i Gdańsku – 21 kwietnia.

Po latach oczekiwania legendarna seria gier strategicznych Command & Conquer powraca wraz z premierą najnowszej odsłony – Command & Conquer 3 Wojny o Tyberium.

– Seria Command & Conquer ma swoich fanów na całym świecie i cieszy się niesłabnącą popularnością. Od lat powstają blogi, serwisy społecznościowe, obszerne publikacje na jej temat – podkreśla Grzegorz Pocztarski z Electronic Arts Polska – Postaraliśmy się więc, żeby trzecia część Command & Conquer spełniła rosnące oczekiwania polskich fanów. Oni zaś przekonają się oni o tym już w marcu i kwietniu, odwiedzając Multikina w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć aktorów znanych z Gwiezdnych Wojen, filmu Żołnierze Kosmosu oraz serialu Zagubieni, wcielających się w role bohaterów wirtualnego świata gry.

Electronic Arts Polska zaprezentuje najnowszą część kultowej serii wraz z polskimi ekspertami. Tomek Tinc, znany w sieci gracz m.in. gier strategicznych, wprowadzi fanów w świat zdominowany przez trzecią wojnę o tyberium, a także zademonstruje tryb potyczki (skirsmish) oraz jedną z misji dla jednego gracza. Bartosz Duchiński, redaktor telewizji internetowej HeadShot TV, przybliży świat podzielony pomiędzy Globalną Inicjatywę Obronną i Bractwo Nod. Przewidujemy także konkurs z cennymi nagrodami oraz turniej sieciowy!

Command & Conquer 3 Wojny o tyberium to trzecia część popularnej serii gier strategicznych czasu rzeczywistego. Zaawansowana grafika, dynamiczna fabuła oraz innowacyjne funkcje to niewątpliwe atuty, które sprawią, że C&C 3 zrewolucjonizuje ten segment gier.

Trzecia odsłona Command & Conquer przenosi nas z powrotem do roku 2047, gdzie świat skażony po wybuchu bomby atomowej walczy o przetrwanie. Wszystko rozstrzygnie się pomiędzy siłami Bractwa Nod, prowadzonymi przez bezwzględnego Kane'a a Globalną Inicjatywą Obronną, broniącą ostatnich ocalałych obszarów ziemi. Tylko od gracza zależy, którą stronę wesprze i jak wyglądać będzie świat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here