INFORMACJA PRASOWA

Pierwszy zestaw dedykowany jest graczom, którzy już dawno ukończyli podstawową wersję GTA4. Zawiera on dwa nowe epizody ze świata Liberty City: „Lost and Damned” i „Ballad of Gay Tony”. Oba dodatki dołączone są na osobnej płycie DVD w związku z czym, do ich uruchomienia nie jest konieczne posiadanie pełnej wersji GTA IV.

Drugi zostaw stworzony jest dla graczy, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z najnowszą, czwartą, odsłoną najpopularniejszej serii od Rockstar. Zawiera on pełną wersję Grand Theft Auto IV wraz z dodatkowymi epizodami „Lost and Damned” oraz „Ballad of Gay Tony”.

Grand Theft Auto IV to kolejna odsłona serii tworzonej przez Rockstar Games. Jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych gier w historii przemysłu elektronicznej rozrywki. Rekordowa sprzedaż i głośne premiery – tak w skrócie można określić każdą z części GTA. W grze wcielamy się w rolę przestępcy, który zaczyna od drobnych kradzieży i włamań a wraz z kolejnymi zadaniami pnie się w górę przestępczej drabinki. Poznaje ludzi, dla których czyjeś życie nie ma żadnej wartości i z czasem staje się jednym z nich.

Epizody „Lost and Damned” i „Ballad of Gay Tony” dostępne są jedynie na konsoli Xbox 360. Zestawy promocyjne można nabyć w sieciach RTV AGD od 13 listopada w cenach: pierwszy 1199 PLN oraz drugi 1249 PLN.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Ciekawe jak to sie dzieje, ze w PL ceny tych samych albo i ubozszych zestawow sa wyzsze niz przykladowo w UK :/ Dali info prasowe o super ofercie a my mamy skakac i klaskac jak jakies bezrozumne przyglupy. Jak ktos kupuje teraz Xboxa to moze sie oplacic kupic w UK z wysylka do Polski (a moze ktos ze znajomych przyjezdza na Swieta/Sylwka?). Wiekszosc sklepow nie robi z tym problemow a i cena wysylki wcale nie taka wysoka. Super Elite 250GB + drugi controller + Forza 3 za £239. 99 (1105PLN) http://www.shopto.net/XBOX%20360/HARDWARE/XB2F. . . 250gb.htmlAlbo „zwykly” Elite (120GB) + Halo 3: ODST + GTA IV Episodes From Liberty City za £199. 95 (920PLN) http://www.shopto.net/XBOX%20360/HARDWARE/XB2B. . . iberty%20CMaja do wyboru rozne zestawy i kazdy z nich wypada lepiej niz ta oficjalna oferta „zestawów promocyjnych”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here