INFORMACJA PRASOWA

Ubisoft, podczas trwającej Games Convention w Lipsku, zapowiedział otwarcie nowego biura w Warszawie. Zespół pracujący w Polsce skupi się na budowie relacji z lokalnymi partnerami biznesowymi i zwiększaniu udziałów Ubisoftu w rynku Polskim i wschodnioeuropejskim. Rose – Marie Nargaud, Eastern Europe export area manager Ubisotfu – podlegająca Robowi Cooperowi, pełniącemu w Ubisoft funkcje managing director, Northern Europe and Export – będzie nadzorowała prace nowej jednostki.

Otwarcie biura w Polsce to dla Ubisoftu decyzja strategiczna – powiedział Alain Corre, managing director EMEA Ubisoftu. Nasza wizja zakłada obecność na wszystkich największych rynkach, aby w ten sposób pozostać bliżej konsumentów. Region wschodnioeuropejski ma potencjał, by stać się kluczowym dla sektora gier video, a Polska jest głównym kołem napędowym tych zmian, ze względu na gwałtownie rosnący rynek konsolowy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Proponuje na czele polskiego oddziału Ubisoftu postawić Jade Raymond. Chociaż może lepiej nie. Mogłaby to potraktować jak zesłanie na placówkę dyplomatyczną w Ułan-Bator.

  2. czyli co to znaczy ze będą się ukrywać tak jak już jeden zachodni wydawca skutecznie robi w Polsce? Nawet przez moment musialem wysilić pamięć żeby sobie przypomnieć który to wszedł do nas jakiś czas temu bo nic nie robi. Ten od Grida jak im tam? Codemasters.

  3. Branżowe inwestycje w naszym kraju cieszą. I to bardzo. To nie tylko szansa na lepsze wsparcie, to również szansa na pracę w branże wielu młodych, utalentowanych ludzi mieszkających w naszym kraju. A takich z pewnością nam nie brakuje!

  4. Jade Raymond. . . fajnie byłoby mieć taką szefową;) Chociaż z drugiej strony mogłaby spaść wydajność pracy wśród męskiej części personelu:P

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here