Osoby śledzące twórczość Warrena Spectora na pewno ucieszą się po przeczytaniu tej wiadomości. Jego nowe dzieło – Epic Mickey – wciąż może wpaść w ręce posiadaczy Playstation 3 i Xboxów 360. Choć jego wydawca (Disney Interactive) zapowiadał, że gra będzie tytułem na wyłączność na Nintendo Wii, to dwaj przedstawiciele firmy twierdzą, iż sytuacja ta może się jeszcze zmienić.

Steve Wadsworth i Graham Hopper przypomnieli, że podstawą rozgrywki w Epic Mickey jest zabawa farbami. Czynność ta, dzięki wiilotowi, jest intuicyjna na stacjonarnej konsoli Wielkiego N. Na tej platformie firma ma też największą liczbę fanów, o czym wspominaliśmy jakiś czas temu. Nie oznacza to jednak, jak mówią obaj panowie, że dzieło Spectora nie zostanie wydane na konsolach Sony i Microsoftu. Ewentualna zmiana decyzji szefostwa Disney Interactive uzależniona jest od tego jak w akcji sprawować będzie się Różdżka Sony i Natal Microsoftu.

Krótko mówiąc wszystko jest możliwe, ale na ewentualną konwersję gry i tak zaczekamy przynajmniej kilka(naście) miesięcy. Najpierw w ręce graczy wpaść muszą nowe gadżety japońskiej i amerykańskiej korporacji, a dopiero po ich premierze Disney być może zacznie myśleć o przeniesieniu Epic Mickey na inne konsole. Czekamy zatem na kolejne posunięcia firmy, a was odsyłamy na tę stronę, na której znajdziecie wszystkie opublikowane przez nas informacje na temat nowego dzieła Spectora.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here