Czy wy też nie możecie się już doczekać premiery Wii Music? Kilka dni temu pisaliśmy, że posiadacze konsoli Nintendo Wii z USA zagrają w nowy tytuł od Shigeru Miyamoto już 20 października. Niestety wszyscy fani tej produkcji mieszkający w Europie będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Dlaczego? Niestety szarpanie wirtualnych strun za pomocą kontrolerów Wii lub walenie w cymbały dla koneserów muzyki na Starym Kontynencie będzie dostępne dopiero 14 listopada. Kiedy natomiast już się „umuzykalnimy” i znudzi nam się „dyrygowanie” szczekającym psem lub cheerleaderką to już w grudniu na europejskim rynku pojawi się zestaw: gra Animal Crossing plus Wii Speak (specjalny, bardzo czuły mikrofon). Poniżej kolejny materiał wideo z Wii Music. Tym razem prezentacja Banjo oraz coś ekstra.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. minuta 50 w drugim filmiku 😉 pokazuje czym jest prawdziwa gra a nie trykanie nadgarstkiem z wimote w dłoni w głupawej aplikacji, która powinna trafić co najwyżej do WiiWare store. Niestety zdaje się, że Wii Music będzie sprzedawany razem z tym dodatkiem usprawniającym wimote’a więc to g się sprzeda tak jak Wii play +drugi Mote.

  2. Kupisz Wii Music?tak – 0%nie – 100%Kiedy ostatnio była taka zgodność? 😀 Wii Music jak dla mnie zapowiada się coraz to bardziej żałośnie. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here