INFORMACJA PRASOWA

Do pisma dołączona zostanie pełna, polskojęzyczna wersja gry Enter the Matrix – dynamicznej gry akcji bardzo ściśle powiązanej z jedną z najbardziej kultowych serii filmów s-f – Matrix. Gra została stworzona pod kierownictwem reżyserów filmowego przeboju, Larrego i Andy`ego Wachowskich. Tak bliska, niespotykana dotąd, współpraca pomiędzy twórcami filmu i gry, spowodowała powstanie tytułu naprawdę unikalnego.

To wydanie jest ostatnim z trzech specjalnych, wakacyjnych numerów eXtra Gry. Każdy, kto kupi wszystkie trzy wydania może wziąć udział w wielkim, wakacyjnym konkursie z rewelacyjną nagrodą – voucherem turystycznym o wartości 10 tysięcy złotych do wykorzystania na wycieczkę marzeń! Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronie extragra.gram.pl/konkurs

Magazyn eXtra Gra: Enter the Matrix będzie kosztował 19,99 PLN.
Więcej informacji znajdziecie na www.extragra.gram.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Trochę drogo jak na odgrzewany kotlet z ExtraKlasyki który nawet w dniu premiery nie został obsypany nagrodami za najlepszą grafikę czy gameplay – ba, gra została raczej uznana za bardzo średnią. . . Pewnie ciężko się zarabia dystrybutorom gier w wakacje ;).

    • Trochę drogo jak na odgrzewany kotlet z ExtraKlasyki który nawet w dniu premiery nie został obsypany nagrodami za najlepszą grafikę czy gameplay – ba, gra została raczej uznana za bardzo średnią. . . Pewnie ciężko się zarabia dystrybutorom gier w wakacje ;).

      Nie przesadzajmy 19,99 (20 zł) to nie majątek. Wiele pism o tematyce komputerowej są w zbliżonej cenie. Owszem może gra nie jest rewelacją ale za dwie dyszki można „pomęczyć” ) :). He he ciekawy sposób na zarobienie dodatkowych „złociszy” na wysłużonej grze :). Czasami można „upolować” naprawdę fajne perełki. Sam ma na półce parę gier z numerów „eXtra Gry”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here