W najnowszej recenzji opublikowanej pod adresem:

http://technopolis.polityka.pl/?p=96

produkcja studia Nival otrzymała wysoką ocenę – 5/6!

Dodatkowo gra dostała bardzo ciekawą rekomendację, którą przedstawiamy w cytacie:

„Jeśli gry komputerowe mogą mieć jakiś pozytywny wpływ na rozwój młodych ludzi (a podobno mogą), to właśnie takie jak “Frontline: Kursk” – lekcja historii i ćwiczenie na inteligencję w jednym.”

Ta nowatorska strategia czasu rzeczywistego, przygotowana przez firmę Nival Interactive, twórców takich szlagierów, jak choćby Heroes of Might & Magic, Blitzkrieg, Evil Islands czy Etherlords wydana została w ramach inicjatywy Rewolucja Cenowa, w rewelacyjnie niskiej cenie – tylko 29,90 złotych!

Frontline Kursk to:

Największa w historii bitwa czołgowa, odtworzona w klasycznym stylu strategii czasu rzeczywistego.
Dokładnie odtworzona mapa bitwy i realistyczne rozstawienie jednostek.
Przyjazny interfejs użytkownika.
Parametry jednostek i dynamika bitwy, odtworzona na podstawie danych wiernych realiom historycznym.
Dwie kampanie, zawierające 20 mrożących krew w żyłach misji.
Wsparcie ze sztabu – co jakiś czas do dyspozycji gracza oddawane są nowoczesne jednostki, które mogą zdecydować o przebiegu bitwy.
Odznaczenia, medale i promocje, zgodne z realiami historycznymi.
Rozgrywka wieloosobowa w sieci lokalnej i poprzez serwis Nival.net.
10 dodatkowych map dla trybu multiplayer.

OPIS GRY:

Największa w historii bitwa czołgowa – pod Kurskiem – była prawdziwym starciem tytanów – ostatnim w erze przed wynalezieniem bomby atomowej. Frontline Kursk odtwarza tamte wydarzenia z perspektywy dowódcy niemieckiego i sowieckiego. Pierwszy musi doprowadzić do przełamania frontu w okolicach miejscowości Prochorowka, drugi ma za zadanie utrzymać swoje pozycje i przeprowadzić kontratak. Dzięki oryginalnym materiałom historycznym, producentom udało się odtworzyć z niezwykłą dokładnością rzeczywiste wydarzenia, które miały miejsce pod Kurskiem. Unikatowe dokumenty, postacie dowódców, umiejscowienie fortyfikacji, a nawet wierne ukształtowanie terenu zrobią wrażenie na każdym miłośniku historycznych RTSów. Weź udział w bitwie na łuku Kurskim i zmień bieg historii!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here