Uruchomiliśmy właśnie nową część Valhalli, poświęconą małym grom rozrywkowym dla dorosłych. Oczywiście korzystanie z nich nie wymaga żadnych opłat i nie wiążę się z żadnymi innymi kosztami. Jedyne ryzyko polega na tym, że mogą wciągnąć, a nawet zniweczyć pracowicie układany plan pracy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego działu Gry Online! Do nowego działu możesz się dostać w dowolnej chwili, klikając na zakładkę Gry Online na górze strony!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Widze valhalla konsekwentnie od poczatku do konca kroczy w kierunku ulepszen:P Cos al’a reklama forda „doskonale stalo sie doskonalsze”.

  2. Dziękuje za dobre słowe. To co jest w tej chwili, to przecież tylko jeden z działów części Gier – online. Wkrótce kolejne „ruchy” 😉

  3. Czemu mam wrażenie, że to pod wpływem sponsora powstał ten dział? Trochę pogram wirtualnymi pieniędzmi, a może się potem przerzucę na prawdziwe?

  4. Vanburen –> Nie żebym był jakiś czepialski ale z tym dynamicznym to troche przesadziłes imho. A te gry to no cóż, nic specjalnego ale to pewnie dlatego, że za bardzo to nie wiem o co chodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here