Firma Sony zapowiedziała dziś pierwszy mikrododatek do prawdopodobnie najładniejszej gry jaką w chwili obecnej można kupić na Playstation 3. Killzone 2, bo o nim oczywiście mowa już wkrótce – 30go kwietnia – zostanie rozbudowany o Steel & Titatnium Pack. Niestety w mikrododatku nie znajdziemy zbyt wielu ciekawych nowości. To tylko dwie mapy dla trybu multiplayer. Pierwsza z nich to Wasteland Bullet. Ta plansza to pokład pociągu pędzącego między Pyrrhus a tytułowymi Wastelands. Druga świeża mapa to Vekta Cruiser. Jak sama nazwa wskazuje na tej planszy przeniesiemy nas na pokład potężnego statku kosmicznego.

I co powiecie na temat tego dodatku? My chyba jednak spodziewaliśmy się po DLC do Killzone 2 czegoś innego. Dwie mapy? Równie dobrze można je było umieścić w podstawowej wersji gry. Niech jeszcze Sony doda, że trzeba będzie za nie zapłacić.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. 30go kwietnia

    Takiej formy z „-go” już się nie używa 🙂 Pewnie te uwagi Was denerwują, ale wolę napisać co tam moim zdaniem jest nie tak. Odnośnie tych dwóch nowych mapek- jak na tytuł stricte multiplayer’owy takie dodatki powinny być na porządku dziennym (bez żadnych opłat, oczywiście). Niech tylko spróbują zasugerować 0. 99 $. . .

  2. Takiej formy z „-go” już się nie używa 🙂 Pewnie te uwagi Was denerwują, ale wolę napisać co tam moim zdaniem jest nie tak.

    Jak widzisz używa się 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here