W dniu dzisiejszym po odpaleniu podłączonej do sieci PlayStation 3 gracze zostaną poproszeni o zaktualizowanie oprogramowania swojej konsoli. Jak się okazuje, update ma przygotować konsolę do odtwarzania gier z Playstation One, które już niebawem zaczną pojawiać się w PlayStation Store. Tytuły z poczciwego PSXa będziemy mogli również przenieść na kartę Memory Stick i uruchomić je na PlayStation Portable. Nie wiadomo jeszcze jakie gry będą działały na obu konsolach, SONY podaje bowiem, że część produkcji będzie działać jedynie na przenośnej konsoli.

Do tej pory możliwość ściągania gier z PlayStation One mieli jedynie gracze ze Stanów Zjednoczonych oraz Japonii. Dzisiejsza aktualizacja pozwala więc przypuszczać, że wkrótce również mieszkańcy Starego kontynentu będą mogli jeszcze raz przypomnieć sobie gry z PlayStation One.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Ja mam jeszcze gdzieś w piwnicy, zajechanego szaraka, ktory byl troche wiekszy od PSone a wraz znim spoczywa multitap na 4 pady:) Pamietam te czasy z kumplami i pierwszego ISS’a no i oczywiscie jatki na 2 grach, ktore mordowaly mnie po wiele godzin dziennie – WWF smackdown 1 i 2 oraz Sydney 2000:)

  2. Ale, ale ale! U nas nie ma jeszcze wprowadzonej waluty w wirtualnym sklepiku. Jeżeli będzie to za free, to jak najbardziej Polska pogra, a jeżeli nie, to będą dziwne kombinacje! 😀

  3. Tak tak. Z kazdym patchem jest lepsza. Szkoda tylko, ze nie mogla byc tak dobrze wyposazona w wiele oferujacy firmware od samego poczatku. Sony strzela kolejnymi update’ami z predkoscia karabinu maszynowego. Niczym Bethesda. Zamiast zrobic cos raz, a dobrze, to wydaja kolejne „zbroje dla konia” ;/

  4. Co do pytania pod obrazkiem to ja pamiętam ją bardzo dobrze. 😉 Ostatnio tydzień temu Driver i Grand Turismo 2 wciągnęło mnie jak żadna gra przez ostatnie kilka miesięcy na PC’ta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here