Na Three Speech, pół-oficjalnym blogu europejskiego oddziału Sony, pojawiły się wzmianki mówiące o tym, kiedy dokładnie na Starym Kontynencie możemy spodziewać się paru istotnych premier tej jesieni.

Posiadaczy PlayStation 3 z całą pewnością najmocniej interesuje data premiery Resistance 2. Ta kontynuacja całkiem przyzwoitego shootera stworzonego jako jeden z tytułów startowych na PS3 stanie się podstawowym rekwizytem półek sklepowych już 28 listopada. Choć może powinienem napisać „dopiero”, patrząc przez pryzmat tego, że za Wielką Wodą R2 zadebiutuje już w przyszłą środę, czyli z ponad trzytygodniowym wyprzedzeniem. Ale to Europa jest „najważniejszym kontynentem” dla Sony. Bo jakżeby mogło być inaczej?

Nadmienić warto jeszcze, iż amatorzy śpiewu lub po prostu osoby uwielbiające tak zwane party-games, 14. listopada zaopatrzą się w dwa kolejny SingStary – Vol. 3 oraz Abba. Posiadaczy PSP zaś z pewnością ucieszy wieść, że już tydzień później zagrają w kontynuację rewelacyjnego LocoRoco.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Nomad nie za bardzo rozumiem Twoje komentarze pod newsami. Wszędzie piszesz jedno albo dwa słowa – mnie by było szkoda prądu na coś takiego. Naprawdę nie masz nic do powiedzenia?

  2. Hmm, cóż, miałem przyjemność grać zarówno w poprzednika jednego, jak i drugiego tytułu. Niewątpliwie grą lepszą (i w ogólne dla mnie jedną z najlepszych) jest Gears of War. Ressistance również nie jest zły, ale równa walka to zbyt mocne określenie – MOŻE sprawdzi się do trybu multiplayer, jednak w trybie single to GoW pozamiata. Jako „rywala” dla GoW 2 wystawiłbym nie inny tytuł niż Killzone 2 – i tu, w przypadku analogicznej ankiety, zagłosowałbym TAK 😉

  3. Moim zdaniem R2 jest dobrym konkurentem dla GoW2. To jest cichy killer. Nikt nie stawiał na ten tytuł, a okazał się wielką miłą niespodzianką. Recenzenci z IGN mówią, że mamy doczynienia z epickim singleplayerem, jednym z najlepszych na świecie multiplayerów i doskonałym dodakiem do gry jakim jest co op do 8 graczy z oddzielną kampanią. Gra prezentuje bardzo wysoki poziom. Poczekamy na pierwsze recenzje GoW2. Osobiście stawiam, że gry pójdą z ocenami łeb w łeb. Killzone 2 to bajka na rok 2009.

  4. @5A to nie ten sam IGN co najpierw pisze recenzję a później po cichu kasują pewne elementy tekstu, które nie spodobały się wydawcy/producentowi? Ciekawe co za dwa dni usuną z recenzji R2 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here