Czy dobrze być złym? To zależy! Takiemu Władcy z gry Overlord II z pewnością jest miło i przyjemnie kiedy na jego rozkazy jest tyle wrednych sługusów. Wam też może być ponieważ przynajmniej niektórym możemy osłodzić zakończenie wakacji. Zapraszamy do konkursu zorganizowanego przez Valhalla.pl i Codemasters. Do zdobycia jest 5x gra Overlord II w wersji na platformę PC i 3xTshirt, którego pozazdrościłby wam każdy Zły Lord. Pierwsze trzy miejsca otrzymają zestaw gra plus koszulka. Dwóch (nie)szczęśliwców będzie musiało zadowolić się samą grą.

Co należy zrobić aby wygrać? W komentarzu poniżej napisz czym dla Ciebie jest szczyt Zła (koniecznie dużą literą). Najbardziej zwariowane pomysły nagrodzimy. W wyborze kierować się będziemy naszym skrzywionym gustem i popapranym poczuciem humoru. W kapitule zasiadać będę Ja i ja… oraz reszta redakcji, ale i tak ostatecznie postawię na swoim! Jeśli mi się sprzeciwią naślę na nich Gnarla i po kłopocie. Konkurs trwa do piątku 11 września.

Więcej o Overlord II możecie dowiedzieć się z naszej recenzji tej ciekawej gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

20 KOMENTARZE

  1. prawdziwe Zło, to mój młodszy głupi brat, który dla żartu ( na Odyna co to ma być za żart!) posmarował mi tackę od xboxa super glue, poczym zamknął ją chyba na wieki. . .

  2. Szczytem Zła jest czubek literki ł. A tak poza tym to szczytem Zła jest powiedzenie synowi podczas ostatecznej walki, że jest się jego ojcem. 😀

  3. Szczytem ZŁA jest puszczenie mojego atomowo-waflowego kota, bez sierści po nie-heblowanej desce, do wanny pełnej spirytusu! m/ HAIL!

  4. Szczytem Zła jest to, że zarejestrowałem się na Valhalli jedynie po to, żeby wziąć udział w tym konkursie, a jeśli będę chciał zwiększyć szansę na wygraną, stworzę nowe konto i dodam nowy komentarz.

  5. Szczytem Zła jest BUKA,która zniszczyła mi dzieciństwo strasząc mnie swym wielkim kulfonem o reszcie nie wspominając. . . zawsze terroryzowała muminki i mnie przychodząc do ich domu. To był istny horror. I pamiętajcie BUKA WAS DOPADNIE!(jak nic nie wygram oczywiście)

  6. Niby największym złem świata jest szatan, Lucjan, czy jak mu tam inni mówią. Ja uważam że jest strasznie nieoryginalny, i może sobie „iść” w porównaniu z tym, z czym na codzień spotyka się ogromny procent ludności na świecie. A więc, przejdźmy do meritum – największym złem zawsze będą (miało być z dużych, to będzie z dużych) UWALONE SZTUĆCE PO WYCIĄGNIĘCIU ZE ZMYWARKI. Tak, właśnie tak. Pomyślcie sobie, że trudzicie się jak ostatni wał aby włożyć do tego pięknego urządzenia wszystkie naczynia i różnorakie łyżki, widelce, noże czy inne takie. Cholerstwo pobiera ogromne ilości wody, i płacicie jeszcze za kupienie tych zafajdurzonych kostek czyszczących. Efektem są upi***lone sztućce, które potem zapewniają wam : a] Obciach przed znajomymi którzy zetkną się z tą abominacją. b] Jakże bolesny rytuał ponownego, ręcznego mycia. c] Reszta dnia spędzona w żałobie i burzliwym nastroju. Zapewniam was – jeszcze raz zobaczę niedomyte kawałki jajecznicy na moim ulubionym widelcu, to łapię za telefon, i wzywam Innosa czy innego Rolanda. Strach pomyśleć co stałoby się po użyciu tańszej kostki. . .

  7. Po wczorajszej katordze już wiem. Szczytem Zła byłoby zmuszenie kogoś do ponownego obejrzenia meczu naszych kopaczy ze Słowenią. Całych 90 minut. Brrrr

  8. Szczyt Zła to uczucie które ogarnia Śmierć w wykonaniu Tomasza Jachimka „dzień dobry, mam nadzieję że przeszkadzam, jestem Śmierć” gdy mówi o domofonach w blokach i dresach w kapturach.

  9. Szczytem Zła jest wrzucenie kota na rozgrzany asfalt, tak żeby nogi wtopiły mu się do polowy, potem szybka amputacja piłą mechaniczną i można go wrzucić do maszyny na zboże, zeby wyleciał 20 metrów do góry i spadł na cztery łapy ;P

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here