Kolejna gra MMO już wkrótce stanie się darmowa. Tak jak Dungeons & Dragons Online w zeszłym roku, tak jesienią tego roku The Lord of the Rings Online zostanie udostępnione graczom za absolutną darmochę. Firma Warner Bros. właśnie zapowiedziała, iż wielbiciele kudłatych hobbitów nie będą musieli płacić za zabawę LotRO. Tym razem jednak – w przeciwieństwie do D&D Online – „promocja” obejmie cały świat.

Nie płacąc za abonament będziemy mogli dobić do pięćdziesiątego poziomu doświadczenia. Graczom zostanie jednak zaoferowana „usługa VIP”, w której otrzymamy priorytetowy dostęp do serwerów, pięć „slotów” na nasze postaci oraz darmowe punkty (co miesiąc nowe) do wykorzystania w growym sklepie. Osoby korzystające z darmowej wersji gry będą musiały wydać swe oszczędności na „rozszerzenia”, „zawartość klasy premium”, rozbudowane możliwości modyfikowania postaci, magiczne napoje czy możliwość bawienia się dodatkowymi postaciami.

Już teraz możemy się zapisywać na beta testy “nowego” Lord of the Ring Online. Ich start przewidziano na szesnastego czerwca. Osoby zainteresowane grą powinny zajrzeć na tę stronę internetową.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here