Nazwę zapowiedzianej na E3 2008 produkcji można rozwinąć – powstaje z niej tytuł Massive Action Game. Już teraz co do jednej rzeczy nie ma wątpliwości. Produkcja ta rzeczywiście będzie massive. Sony zapowiedziało, że na jednej mapie walczyć ze sobą może nawet 256 graczy na raz. Czyżby nareszcie producenci (w tym przypadku Zipper Interactive) okiełznali moc japońskiego superkomputera? Odpowiedź na to pytanie poznamy w przyszłym roku kiedy do sklepów trafi ten tytuł na wyłączność dla Playstation 3. Zanim przejdziemy do kolejnego newsa napiszemy jeszcze, że w MAG wcielamy się w członków ośmioosobowych drużyn, którymi kierują sprawdzeni w boju żołnierze. Taki podział jednostek sprawić ma, że olbrzymie bitwy będą się odznaczały odrobiną „intymności” jak ujęło to Sony. Żołnierze mogą zdobywać nowe umiejętności czy zmieniać cechy, co sprawi, że zmieni się ich rola na polu bitwy. Po wejściu na odpowiedni poziom sami otrzymamy możliwość kierowania swoim oddziałem. Brzmi to wszystko świetnie, ale znów musimy czekać dość długo na premierę kolejnej gry na Playstation 3. Czemu Sony, czemu?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Jedyny ciekawy news który Sony na konferencji przedstawił :]. Sam pomysł jest ciekawy – jeżeli nie zrobią z tego totalnej sieczki a’la Warhawk. Dobrze prezentuje się ten cały system rang – dzięki niemu cała „armia” zostanie podzielona na 8 osobowe (?) oddziały. Pytanie brzmi – czy te oddziały naprawdę będą istniały. Czy naprawdę będą na tak wielkim polu bitwy ze sobą współpracowały – jeżeli uda im się wymusić na graczach coś więcej niż konieczność szybkiego wybrania broni i sprintu do objective – będę pod wrażeniem.

  2. Rzeczywiście ciekawy projekt. 256 to wystarczająco dużo (kto zagłosował „tak”?! 🙂 żeby wojna była naprawdę wojną. Wszystko oczywiście skomponowane w pięknej grafice. Nie chcę oczywiście rzezi a’ la Władca Pierścieni. Bardziej marzy mi się np. jedna drużyna skrada się po krzaczorach, inni gdzieś kampią z riflami, inni już suną helikopterem. . . kocham te klimaty.

  3. Jedyny ciekawy news który Sony na konferencji przedstawił :].

    Niestety Sony się nie popisało nawet gow2 kicha tylko krótka zajawka :(No ale przecież to odtwarzacz BD jak sami mówią 😉

  4. Niestety, wobec gier Sony zaprezentowanych na E3:2008 Wakacyjne kino TVP 1 czyli filmy z Louisem Define dostarczają rozrywki na niespotykanym dotąd poziomie 😉

  5. Zipper robi tą grę? 256 osób? Nieźle. Szkoda tylko, że ci sami panowie wielce chwalili się 32 osobami w Socomie 3. Faktycznie można było zagrać sobie z 32 osobami na mapie, tylko że lagi nie pozwalały na sensowną zabawę, mało kto zakładał serwery na taką ilość osób. Mam nadzieję że nie jest to chwyt w stylu „gwarancja na milion kilometrów”. Tutaj nie liczy się ile osób może razem zagrać na mapie, ale przy ilu osobach da się zagrać.

  6. Wszelki badania i doświadczenia wskazują, że każda gra w której trzeba zmusić innego, przypadkowego gracza do wykonywania rozkazów kończy się nieskoordynowaną sieczką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here