Hektolitry krwi wylewające się z ekranu, stylizowana na kultowe Sin City oprawa wizualna. Oto Mad World, czyli przygody naszego bohatera o imieniu Jack w ogromnej metropolii zwanej Varrigan City (podczas rozgrywki zwiedzimy sześć dzielnic miasta). Będziemy mordować, bić, podpalać i tak dalej. Gra już od pewnego czasu wywołuje kontrowersje i jest ulubioną grą prasy brukowej. Mimo to kilka dni temu bez żadnych cięć została dopuszczona do sprzedaży na rynek brytyjski, gdzie otrzymała kategorię 18+. Także gracze z krainy kangurów będzie mogła rozkoszować się rozgrywką w Mad World. Na antypodach australijski urząd d/s klasyfikacji filmu i literatury nadał grze oznaczenie MA15+. Nie to jest jednak najważniejsze. Z dokumentów wynika, że Mad World jest grą „multiplatformową”.

Ciekawe czy panowie z Platinum Games rzeczywiście ukrywają coś przed graczami? Swoją drogą byłoby miło ujrzeć Mad World na innych konsolach stacjonarnych. Oczywiście do czasu zajęcia stanowiska przez Segę (wydawca) możemy jedynie trzymać kciuki i mieć nadzieję.

Posiadacze Nintendo Wii zagrają w ten tytuł już w marcu. Tymczasem zapraszamy do naszej zapowiedzi gry Mad World.

Update: brytyjski oddział SEGI późnym popołudniem stanowczo zdementował informacje o „multiplatformowości” Mad World, które pojawiły się na witrynie australijskiego urzędu d/s klasyfikacji filmu i literatury.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. jakieś źródło tej informacji?skąd podejrzenia,że Platinium games coś ukrywa. Oprócz tego cały news poświęcony jest opisowi gry, jedynie to zdanie wspomina coś o rzekomym Multi tytułu? Czyżby były to przypuszczenia wysnute przez samego autora tekstu? „Ciekawe czy panowie z Platinum Games rzeczywiście ukrywają coś przed graczami? Swoją drogą byłoby miło ujrzeć Mad World na innych konsolach stacjonarnych. „

  2. Tak chciałbym bo podobno ludzie z tej firmy dobre gry robią. A że nigdy w ich grę nie grałem to byłoby miło zagrać w ich najnowszą produkcję na X360.

  3. login a dlaczego ty przy każdym newsie o Nntendo musisz być taki agresywny? Normalnie napisać komentarza już nie można? Kilka dni temu podnosiłem kwestię nadmiernego pyskowania co stało się tutaj ostatnio chyba jakąś cnotą. Zawsze możesz sobie sprawdzić w google zanim komuś zaczniesz pyskować niemiło, skoro nie wierzysz. Tak, czy nie?

  4. Epatowanie bezsensowną brutalnością. . . Jami! Klasyczny dorosły zada pytanie? Why? Ja odpowiem tylko FOR FUN. I to jest piękne. Zabawa nie musi mieć sensu. Szkoda, że niektórzy tego nigdy nie zrozumieją. Zwłaszcza jeśli bawić się mają inni dorośli. Zazdrość?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here