Kilka chwil temu plotkowaliśmy na temat mikrododatku do Mass Effect 2. Teraz przyszła więc pora na fakty. Twórcy Just Cause 2 pozwalają nam pobrać kolejne DLC do swojego dzieła. Jest nim następny pojazd – Monster Truck – uzupełniający bardzo długą listę maszyn z gry. Potwór na czterech olbrzymich kołach czeka na osoby korzystające z usługi sieciowej STEAM. Za cudo wyposażone w granatnik zapłacić musimy jedno euro (bez centa). I właśnie to nas nie przekonało. Ilość pojazdów udostępnianych w grze zapiera dech w piersiach. Naszym zdaniem nabywcy Just Cause 2 nie potrzebują więc kolejnej maszyny. Tym bardziej jeśli trzeba za nią zapłacić.

Oczywiście to wy podejmiecie decyzję o tym czy rozstaniecie się ze swoimi oszczędnościami. My uważamy jednak, że już lepiej pobrać ten mikrododatek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Producentom gier w dupach sie poprzewracało:/. . . Blizzard sobie zaśpiewał 25$ za za dlc do WOW-a w postaci kucyka (!), Crytek mysli o wydaniu płatnego dema (!) Crysisa 2 a tutaj chca 1e za jakis samochód. . . Tak tak producenci róbcie tak dalej a niedługo sami będziecie musieli kupować swoje gry. . . no chyba ze znajdziecie frajerow ktorzy lubia byc dymani przez was w d. . . Na mnie nie liczcie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here