Pecetowym graczom po raz kolejny udało się odkryć interesującą rzecz. Anonimowi wielbiciele elektronicznej rozrywki przejrzeli pliki, z których składa się Mass Effect 2 i znaleźli w nich nieznane nagrania audio. We wszystkich znaleźć można słowa „Liara” i „DLC”. Czy oznacza to, że w kolejnym mikrododatku do dzieła BioWare ponownie spotkamy się z postacią znaną z pierwszej części gry?

Jest jeszcze zbyt wcześnie żeby odpowiedzieć na to pytanie, ale warto przypomnieć podobne wydarzenie sprzed kilku tygodni. Innym graczom udało się wtedy odkryć postać Kasumi, którą jakiś czas temu poznaliśmy w ostatnim mikrododatku do Mass Effect 2.

Internauci już teraz plotkują więc o potencjalnym spotkaniu Liary T’Soni z tajemniczym Shadow Brokerem. Niektórzy twierdzą nawet, że dwie z najciekawszych postaci z uniwersum Mass Effect spotkają się w oficjalnym dodatku do drugiej części gry. Miałoby to być „duże” rozszerzenie, a nie DLC takie jak recenzowane przez Kasumi’s Stolen Memory.

Studio BioWare oczywiście nie zabrało głosu w tej sprawie, ale jego przedstawiciele zaznaczali już wcześniej, że są zainteresowani postacią Liary. Czekamy więc na rozwój wydarzeń, a was już teraz zachęcamy do zapoznania się plikami audio opisanymi w tej wiadomości. Koniecznie dajcie nam też znać czy to właśnie Liarę i Shadow Brokera chcielibyście zobaczyć w kolejnym rozszerzeniu do Mass Effect 2.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here