Klub Flex

Orange ma niespodziankę dla wszystkich łowców okazji. Na użytkowników Orange Flex czekają kody rabatowe i promocje przygotowane przez Orange oraz partnerów. Dołącz do Klubu Flex i korzystaj ze zniżek!

Klub Flex to miejsce, w którym znajdziesz aktualne kody rabatowe na różnego rodzaju produkty i usługi. Wybór jest naprawdę szeroki – od zniżek w lokalach gastronomicznych po rabaty na kursy on-line. Co trzeba zrobić, żeby dołączyć do Klubu Flex? Wystarczy, że masz aktywny Plan komórkowy w Orange Flex. W aplikacji znajdziesz zakładkę Klub Flex, a w niej wszystkie kody rabatowe. Po kliknięciu na interesującą Cię zniżkę na ekranie zobaczysz wszystkie szczegóły promocji, kod rabatowy oraz instrukcję, z której dowiesz się, jak go wykorzystać.

Do tej pory członkowie Klubu Flex mogli skorzystać m.in. ze zniżek na jedzenie z Uber Eats i rabatów na przejazdy FlixBusem i FREE NOW. Orange Flex przygotowało także rabat na usługę Video Pass. Umożliwia ona korzystanie z najpopularniejszych serwisów wideo (m.in. Netflix, HBO GO, YouTube) bez zużywania transferu danych. Członkowie Klubu Flex mogą skorzystać z 50% zniżki na tę usługę! Co jakiś czas w Klubie Flex pojawiają się nowe kody rabatowe – warto śledzić tę zakładkę.

Chcesz wiedzieć więcej o promocjach przygotowanych przez Orange Flex? Odwiedź stronę: https://flex.orange.pl/klub-flex.

Orange Flex – elastyczna oferta bez zobowiązań

Atrakcyjne kody rabatowe to tylko jeden z wielu powodów, dla których warto dołączyć do Orange Flex. Minimum formalności i pełna swoboda – tak najkrócej można scharakteryzować tę ofertę. Swoim numerem zarządzasz za pomocą aplikacji mobilnej. Do wyboru masz cztery Plany komórkowe: 15 GB, 30 GB, 50 GB i 100 GB. Potrzebujesz większej paczki danych? Raz w miesiącu możesz zmienić Plan. Dzięki gwarantowanej usłudze „Social Pass” przeglądasz popularne social media bez zużywania danych z paczki. Każdy z Planów zawiera także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE.

Jak dołączyć do Orange Flex? To proste. Wystarczy, że pobierzesz aplikację Orange Flex, a następnie utworzysz konto. W kolejnym kroku możesz zamówić nową kartę SIM za 0 zł lub przenieść numer z innej sieci. Wszystko odbywa się zdalnie, a swoją tożsamość potwierdzisz za pomocą zdjęcia dokumentu i selfie. Na koniec wybierasz Plan oraz metodę płatności… i gotowe. Możesz już korzystać z elastycznej oferty i kodów rabatowych przygotowanych przez Orange Flex.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here