8 Ciekawych kont na Instagramie

Ciekawe konta na Instagramie

Instagram jest coraz bardziej popularny, szczególnie wśród młodych ludzi. Można tam podzielić się z obserwującymi swoją codziennością, obserwować celebrytów, a także swoich znajomych, którzy również posiadają tam konto. Jest to również świetne miejsce dla osób, które mają swój biznes i chcą pokazać efekty swojej pracy innym, co pozwala na zbudowanie bazy stałych klientów. Jest to idealne miejsce dla manicurzystek, fotografów, fotomodelek i fotomodelek. Tak naprawdę odnaleźć może się tam każdy, kto ma ciekawy pomysł na konto.

Konta na Instagramie warte twojej uwagi

Instagram to ogromna różnorodność. Ludzie dzielą się tam swoimi pasjami, które są bardzo ciekawe. Możesz znaleźć tam wiele kont, które codziennie publikują ciekawe treści. Dzisiaj nie będziemy skupiać się na tych najpopularniejszych kontach na Instagramie, ale na najciekawszych naszym zdaniem. Przykładami takich kont są:

1. ekocentryczka

To idealne konto dla osób, które szukają motywacji w tematyce zdrowego odżywiania. Jesteśmy coraz bardziej świadomi i chcemy żyć zdrowo, w zgodzie z naturą. Znajdziesz tutaj wiele cennych rad, dotyczących ekologii, diety roślinnej. Ekocentyryczka ma 46,7tys, obserwujących. Profil jest inspirujący, a treści wartościowe.

2. anatomiajogi.pl

Idealne miejsce dla osób, które interesują się jogą. Coś dla siebie znajdzie tam zarówno zaawansowany, jak i początkujący fanatyk. Gosia prowadzi ten profil z wielką starannością i profesjonalizmem. Jest fizjoterapeutką, dlatego jej rady są bardzo ważne, cenne i przydatne. Dzięki temu profilowi joga nie będzie miała dla ciebie żadnych tajemnic, przekonasz się o jej dobroczynnym działaniu dla ciała i umysłu. Konto Gosi obserwuje 27,1tys. obserwatorów.

3. jagna.niedzielska

Jeśli chcesz prowadzić swoją domową kuchnię w myśl zasady zero waste, jesteś na dobrej drodze. Ten profil to skarbnica sposobów i porad na temat tego, jak nie marnować jedzenia i wykorzystywać to, co mamy w lodówce a nie mamy na to żadnego pomysłu. Jagnie zaufało już 18,5tys. osób a grono to stale się powiększa. Na profilu znajdziesz różne informacje takie jak listę rzeczy, których nie powinno się mrozić albo jak zrobić najlepszą kiszonkę.

4. kasia_coztymseksem

Profil, który cieszy się dużą popularnością, szczególnie wśród kobiet. Treści są ciekawe, wartościowe i dostarczane regularnie. Kasia jest seksuologiem i psychologiem, a więc mamy do czynienia z profesjonalistką. Znajdziesz tutaj odpowiedzi na wiele pytań, dotyczących seksu i relacji. Nie ma tutaj tabu, nie ma zbyt trudnych czy niewygodnych pytań. Kasia zdobyła zaufanie 360tys. osób.

5. piggypeginsta

Świadoma pielęgnacja i składniki produktów kosmetycznych to kwestie, które są dla nas coraz ważniejsze. Dzięki temu profilowi dowiesz się, na jakie składniki uważać, jak prawidłowo odczytać skład, jak nie dać się oszukać producentów kosmetyków, którzy chcą na nas zarobić tanim kosztem. Konto obserwuje 51,3tys. osób.

6. somethingwhite

Konto prowadzone przez sympatyczną Anię, dzięki której dowiesz się, jak z kilku sztuk ubrań stworzyć wiele modnych stylizacji. Jeśli mimo bogatego wnętrza szafy codziennie zastanawiasz się, w co się ubrać – ten profil jest dla ciebie wprost idealny. Z Kasią ubiera się już 93,2 osób.

7. szafasztywniary

Jeśli szukasz czegoś uniwersalnego, koniecznie zajrzyj na ten profil. Znajdziesz tutaj bardzo wiele ciekawych tematów, od pielęgnacji rośli, przez tematy związane z ubraniami, aż po zero waste. Profil jest bardzo ciekawy, o czym przekonało się już 64,3tys. obserwujących osób.

8. samlarson

Bogactwo pięknych, artystycznych prac, które niosą ze sobą wartościowy i ciekawy przekaz. Rysunki są popularne, często wykorzystywane w sieci być może nawet niektóre znasz, ale do tej pory nie wiedziałeś kim jest autor. Konto obserwuje 419tys. osób.

Podsumowanie

Internet daje nam wiele możliwości nauki, rozwoju, rozrywki. Instagram to różnorodność ciekawych osobowości i tematyki. Warto mieć tam konto i obserwować ciekawe profile, aby zainspirować się i nauczyć czegoś nowego, czegoś co się przyda w codziennym życiu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here